Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

BIBLIA KSIĘGA ŻYCIA

CZY

KSIĘGA ŚMIERCI?

Ziemia dnia 27 Lipca 2018r.

Ukochany! Głęboko ukochaj w swoim Sercu Dar tej nauki jakim niewątpliwie Biblia dla Człowieka jest. W żaden sposób też JA nie potępiam tej księgi ale dzielę się tylko spojrzeniem wynikającym z czucia SERCA Boskiej Istoty, która uwolniła programy EGO – UMYSŁU podane nam przez ograniczony Człowiekowi rozum, przez konstruktorów ciał – mylnie przyjmowanych jako Bogów – Stwórców i przemianowanych w religiach na Jedynego BOGA.

Ukochany! W dobie 21 wieku nie jest tajemnicą, którą da się utrzymać przed zahipnotyzowanym ludem czarnymi rytuałami wielbienia ŚMIECI i męczeństwa, że to jest czarna KSIĘGA ŚMIERCI, że naprawdę jest plagiatem EGIPSKIEJ KSIĘGI UMARŁYCH. A Ty zahipnotyzowany jej energią – Demona JAHWE miałeś zobaczyć, że jest największym oszustwem wszech-czasów. A Ty szukałeś w niej zbawienia, w prawdach z przed tysiącleci. I tak się cofałeś – zamiast iść naprzód i powracałeś potem w przyjętych programach wciąż jak Syzyf aby odpracować winy i hołdować religiom opartym na cierpieniach Ziemi i jej Dzieci.

Ukochany! Nie zauważałeś, że pojawienie się tej księgi zapoczątkowało holokaust jakiego na Ziemi wcześniej nie było, bo ludzie w obronie swych SEKT (religii) i BOGA DEMONA zabijali siebie okrutnie w swoich plemionach. Nie chciałeś zobaczyć, że jest to księga umarłych, KSIĘGA ŚMIERCI, a nie życia, którym Ty Jesteś. Nie chciałeś zobaczyć, że to życie jest miłością, dlatego Demon psychopata podawał Ci czarne lekcje zabijania, mordowania, składania sobie ofiar, bo tym wszystkim przeniknięta jest ta księga w jawnym teście stworzonym po to, aby programować Twój umysł. A Ty błagałeś go na kolanach o ochłapy – zapominając, że to Ty – to wszystko tworzysz.

Kochany! Prawdziwe ocknienie daje jednak KOD BIBLII, gdzie zakodowane jest Twoje imię, nazwisko, data urodzenia i śmierci, a Ty wierzyłeś, że to jest przypadkowe. Naprawdę przyjmując Biblię jako Prawdę, zapisywałeś siebie w hologramie śmierci i wiecznych powrotów jako pokorny uniżony Sługa swego groźnego Pana, mściwego, zazdrosnego, karzącego swoje „owce” nawet potopem lub zagładą miasta. Ojciec nazizmu karał nawet dzieci do siódmego pokolenia za grzechy ojców, a Ty wierzyłeś ślepo, że to jest miłość kochającego Ojca, zamiast zobaczyć prawdę hodowcy trzody.

Ukochany! Przyjmowałeś to, bo nie kochałeś siebie, dlatego Demony ŚWIATA ŚMIECI dawały Ci takie bolesne lekcje. Teraz gdy kochasz siebie, kochasz to wszystko, dlatego znika czarny hologram ciągłego umierania i obłędnych powrotów, aby się wciąż oddawać i poślubiać BESTIĘ.

Proszę Ciebie! Pokochaj głęboko sercem tę naukę, a tak przywracasz sobie oddaną moc dla tych doświadczeń i Boga JEHOWY, co władał naszym światem. Dlatego wznosi się Twoja świadomość, bo ona jednak wynika z miłości, którą możesz dać innym, gdy dajesz ją już prawdziwie sobie.

Kochany! Przyjrzyj się energiom, które może miotają jeszcze Tobą poprzez Twoje EGO, aby spalić na stosie tego, kto „krytykuje” Świętą Księgę. Jednak ja ją głęboko kocham, bo kocham siebie i wszystkie swoje doświadczenia, bo nie ma podziałów, a kochając Czarny Świat zgotowany nam przez Boga Biblii na nasze życzenie – zaliczasz i Ty te lekcje.

I tak nastaje Nowa Ziemia, królestwo, które zawsze było w Tobie, ale Ty je otwierasz, kiedy decydujesz się kochać siebie, bo tylko tą Miłością możesz „zbawić” ten Świat.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju