Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZY JESTEŚ GOTOWY POKOCHAĆ CZARNY ŚWIAT?

Przesłanie Serca z dnia 4 lipca 2018r.

Ukochany/a! Jedyna Prawda to ta w Twoim Sercu, dlatego nie szukaj jej w moim przesłaniu, bo jest ono tylko odczuciem mego serca na tę chwilę mego przeobrażenia. Dlatego proszę Cię nie poszukuj w mnie Mesjasza ani Nauczyciela, bo czas Mistrzów na Ziemi minął, a te mistrzostwo masz teraz odnaleźć w sobie aby się nie zapętlić w dalsze „nauki” Matriksa.

JA JESTEM to Bóg w Tobie, a naprawdę Miłość, którą otwierasz dopiero prawdziwie, kiedy otwierasz serce, bo świecie śmierci przyznaj, że doświadczałeś jej tylko jako plagiatu, jako zauroczenia EGO – UMYSŁU. Teraz się budzisz i przytomniejesz, że nie poprzez wiedzę wzrasta Twoja świadomość, ale przez moc miłości dawanej sobie, bo tak odczuwasz prawdę tego  KIM JESTEŚ.

Ukochany! Miłowanie Czarnego Świata sercem Boskiej Istoty jest bramą, przez którą możesz przejść do nowego świata, do wewnętrznego Królestwa Miłości. Dlatego teraz się uśmiechasz, że przyjmowałeś, baśnie o zewnętrznych Zbawicielach, którzy za Ciebie odkupią grzechy lub siły światła ezoterycznej religii przybędą i rozbroją bomby dziwadełka oraz aresztują tych, co sprzeniewierzyli się Ziemi.

Ukochany! Piętnowanie innych – miłością nie jest, tak jak obarczanie siebie chorobami i skrywaną nienawiścią, agresją i walką. Dlatego też możesz uwolnić „sądzenie innych” jako zła, a uwalniasz to prosto rozpuszczając wgrany Ci „program” poprzez podświadomość i świadomość zbiorową: „Że przyjdzie JEZUS i osądzi żywych i umarłych” bo żyjąc w iluzji nie zauważasz pułapki, że w świecie miłości nikt nie osadza nikogo. To były Ci podane „nauki” w Świecie Śmierci, abyś mógł pojąć, że nie żyjesz naprawdę, że jesteś tylko w hipnotycznym świecie trupów.

Ukochany! Nie lękaj się tego, bo przyjęcie prawdy o sobie jest wyjściem z labiryntu w kazamatach śmierci. Tak jedynie kończysz doświadczenia, poprzez miłowanie tych barw, które daliśmy sobie, które sprowadziliśmy na Ziemi zniewalając tak naszą MACIERZ. Uwolnienie tych światów następuje poprzez Miłość, bo dając ją sobie – jedynie podnosisz świadomość swoją i Ziemi. Wdzięczność do tych światów jest tą wibracją Miłości, która nas uwalnia. Jednak, kiedy czynisz to umysłem – zespalasz się z tymi doświadczeniami, one nie odchodzą, dlatego zatrzymujesz siebie i ZIEMIĘ.

Ukochany/a! Kiedy jeszcze lękasz się miłości, to jest to prawdą, że nie dotarłeś prawdziwie do miłości autentycznej, bo przeczą o tym choroby mówiące o Twojej nieuczciwości i przykre zdarzenia, bo Twoja świadomość Cię upomina, pomagając Ci odnaleźć drogę do domu. W ten prosty sposób przestajesz być marionetką programu, który stworzyłeś jednak jako BÓG.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju