Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

KODY ŚMIERCI

Ziemia dnia 23 lipca 2018r.

Ja Jestem! Jestem aż tak potężny i doskonały! Odczuj to proszę, bo jesteś, aż tak ważny gdyż jako Istota Boska przybyłeś na Ziemię zmienić tę rzeczywistość.

Ukochany! Już wiesz, że jesteś w programie zwanym MATRIKS, ale to TY go stworzyłeś, bo oddałeś siebie innym energiom aby poznać świat nierzeczywisty, Świat Iluzji. Ten świat dawał Ci doświadczenie umierania i aby z tego teraz wyjść – rozpuść Miłością Serca kody programów, które Ci podsunięto, tak abyś się nie wydostał nigdy. Abyś swoim światłem wciąż zasilał utopijny hologram anty – ewolucji, ewolucji prowadzącej do samounicestwienia.

Ukochany! Przypatrz się programowi w EGO-świadomości jak Cię drażni odkrywana prawda o świecie Śmierci, o tym, że w nim żyjesz, bo ono mówiło Ci, że zaznajesz miłości, a naprawdę nieświadomie jednak współżyłeś z innymi nieboszczykami. a sam leżałeś w trumnie.

Ukochany/a! Jesteś wolny, ale to Ty decydujesz o wyjściu z rzeczywistości Iluzji świata, a dając sobie Miłość sercem – ożywiasz siebie i ten martwy świat. To prawdziwe przebudzenie Dziecka Ziemi, którym jesteś.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju