Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ZAPROSZENIE

Kochani! Mamy przyjemność zakomunikować radosną wiadomość o tym niepowtarzalnym SPOTKANIU i dlatego całym Sercem zapraszamy do Poronina (k/o Zakopanego) dnia 15 – 16 września 2018r.

Po raz pierwszy to spotkanie poprowadzę wraz Kasią – moją Ukochaną Partnerką aby podzielić się też naszymi doświadczeniami z podstaw duchowej pracy nad sobą.

Kochani! Jednak jak się okazuje w praktyce nasz umysł ma tendencje wszystko komplikować, dlatego nie trzeba się tak łatwo zniechęcać i poszukać wspólnie tego przyczyn, bo siła jest w JEDNOŚCI. Jesteśmy wszyscy naprawdę Istotami Doskonałymi, a nie Biorobotami, które Matriks naprawiał na warsztatach. Chodzi o to tylko aby to odczucie przywrócić teraz sobie, do czego zachęcamy całym sercem na spotkanie pod tytułem:

 „JAK POKOCHAĆ SIEBIE”

Zarezerwowane są już miejsca w uroczym pensjonacie (ilość ograniczona), rozpoczęcie w piątek o 18-00, a dla tych, co przybędą w sobotę o 10-OO. 

Zgłoszenie uczestnictwa proszę kierować na adres prawdaserca@gmail.com do 30 sierpnia.

Jest bardzo dogodny dojazd również PKP oraz możliwości dłuższego pobytu wypoczynku i zwiedzania. Cena pobytu i wyżywienia w bardzo atrakcyjnym pensjonacie ustalona dla nas to razem 60 zł doba + śniadanie + obiadokolacja. Szczegóły już wkrótce. Cieszymy się razem z Wami na wieść o tym Spotkaniu i czekamy na zgłoszenia.

Pozdrawiam – Kasia i Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju