Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Ukochani! Powracamy jako Bogowie, jako autentyczni gospodarze Ziemi, prawi jej właściciele, a stare widzenia świata pozostaje w nas dopóki nie uwalniasz kodów i sterowników starej rzeczywistości Matriksa. 

Kochani! Demony odchodzącej rzeczywistości chciałaby nam pomagać, bo przyjmując ich ścieżkę tak czy inaczej uczynilibyśmy kolejną rundę w podroży z tymi światami, które jednak żyły naszym kosztem, programując nas, że to one są wzniesionymi Istotami kosmicznymi i bez nich „marni ludzie”sobie nie poradzimy.

Ukochani! Pora najwyższa zdać sobie z tego sprawę, że słuchając przekazy opętanych Dzieci Ziemi, rozpowszechniając je – zatrzymywaliśmy wzniesienie, bo wprowadzaliśmy Naszą Świadomość w ich energetykę dającą nam ich świadomość i postrzeganie ich – jako Stwórców tej rzeczywistości.

Ukochani! To prawda. Oni dali nam ciała ale jednak wytępili brutalnie z Ziemi  całe populacje, którymi ją zaludnialiśmy. Teraz te same rasy bytów pasożytujące na Ludziach dają nam zbawcze przekazy, że niedołężny Człowiek nie poradzi sobie jak nie przyjmie ich drogi, ich „zbawczej” pomocy.

Kochani! Jedyne co przyjąć w przebudzeniu potrzebujemy to miłość. Jest jedyna Miłość – to Miłość do siebie, bo dopiero tak możemy tworzyć wizję naszego świata. Nie kochając siebie – chętnie poszukiwaliśmy zewnętrznych mistrzów, ich zbawiennych channelingów, a naprawdę manipulacyjnych programów, którymi były.

Ukochani! Powrót miłości w serce daje nam niesamowitą świadomość, której już nie pomylisz z wiedzą poszukiwaną i przyjmowaną od tych samych Demonów, z którymi właśnie tą wiedzą chciałeś walczyć. Kochając siebie prawdziwą miłością powodujesz, że wznosi się ta świadomość, a znika subtelna walka, którą to energetyką właśnie karmiłeś te Demoniczne Światy.

Ukochany! I tak zatrzymywałeś przemianę, dlatego teraz odblokowujesz tamę, bo już nie okradasz siebie i MATKI ZIEMI  z miłowania jakie jest należne naszej JEDNOŚCI. JESTEŚ AŻ TAK WAŻNY!  Nie wątp w to, że masz tak potężny wpływ na całą rzeczywistość i przemianę tego świata.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju