Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ODCZUJ W SERCU-NIM SIĘ OSTRZYKNIESZ I ZAPRZEDASZ DUSZĘ!

Przesłanie Serca z dnia 09.12.2016r

Ukochana! Jesteś Boginią Miłości i tylko może zapomniałaś o pięknie, którym Jesteś i którym możesz tworzyć najpiękniejsze swoje oblicze, jakiego potrzebujesz do swego spełnienia w świecie cudownego piękna Natury Matki.

Ukochana! Przeczysz Miłości i swemu pojawieniu się na Ziemi, kiedy chcesz poprawiać doskonałość „Boskiej Natury”. Jesteś jej przejawem i jako Światło Miłości stworzyłaś najlepsze ciało jakiego potrzebowałaś dla swego spełnienia.

Ukochana! Odczuj serce i zobacz nim Prawdę świata, w którym Jesteś. Świadomość Ego poprzez programy kreujące modę wykorzystały Twój brak miłości, której nie dałaś sobie, dlatego zwyciężała -”czarna barwa”, – strach, który mówił Ci, że gdy nie poprawisz mankamentów Twojej urody – będziesz czuć się szpetna lub mniej szczęśliwa, że nie znajdziesz miłości, że nikt Cię tak szpetnej nie pokocha..

Ukochana! Prawda jest w tym jest taka, abyś zobaczyła, że Jesteś doskonała, a tylko skąpstwo w miłości, której sama nie dawałaś sobie – powodowało, że łapałaś się w pułapkę, bo wierzyłaś, że naturę można poprawić chemiczną inwazyjną, operacją plastyczną lub choćby Botoxem.

Ukochana! Decydowałaś się na te złudne kroki aby zafałszować świadomie brak miłości do siebie samej. Nie mając jej w sobie – nie

umiałaś i nie miałaś czym obdarować prawdziwą miłość innych. Nie spotykałaś prawdziwej miłości tylko oszustów, ale nie zauważałaś oszukiwania siebie samej, że powracała często zwrotna lekcja, a skróty wychodziły Ci boleśnie bokiem.

Ukochana Siostro! Łudziłaś się, że poprzez fałsz dokonany świadomie – znajdziesz najlepszego mężczyznę, księcia na białym koniu, a potem dziwiłaś się dlaczego nadal jesteś nieszczęśliwa i na dodatek boleśnie wykorzystana przez Demona -Tyrana.

Kochana! Jednak zmiany jakie chciałaś wykonać – czyniłaś na zewnątrz – w lustrze – zamiast dokonać jej prawdziwie w swoim wnętrzu. Przeistoczenie w sercu otwiera Ci prawdziwie miłość do siebie – i to jest jedyna miłość jaka istnieje. Tą miłością możesz tworzyć swoją wieczną młodość, doskonałe zdrowie i najpiękniejszą aparycję jakiej potrzebujesz do spełnienia w bogactwie cudownego świata Ziemi Matki. Tylko taką szczęśliwością i szczerością przyciągasz najlepszego mężczyznę dla swego spełnienia, ą nie oszusta przefarbowanego w złudny image i maskę lisa spreparowanego specjalnie dla Ciebie. Bo niestety TY świadomie byłaś oszustką i to samej siebie, dlatego już Cię to wszystko teraz nie dziwi.

Ukochana! Rozumiem Ciebie, że próbowałaś drogi na skróty, że nie widziałaś oszukiwania siebie i świata tym złudnym upiększonym, ale jakże fałszywym obliczem maskującym prawdziwość siebie. Podążałaś tak w otchłań morza iluzji, która to przestrzeń adekwatnie do Twojej świadomości dawała Ci zwrotne lekcje, abyś tę Prawdę jednak zobaczyła w perspektywie całej nauki, bo Ty zamiast się uczyć efektywnie – “kupowałaś na bazarze maturę”.

Kochana! Może błyszczysz złudnym pięknem w świecie pełnym fałszywego blasku, walki, konkurowania i strachu o wszystko, ale jednak masz się i tak nauczyć, że w Świecie Serca liczy się tylko to piękno wewnątrz Ciebie. Masz się nauczyć miłości poprzez swoją cielesność i dlatego ciało, które masz – proszę przyjmij, że jest doskonałe dla Twego spełnienia się w naukach, które przyniosłaś. Zewnętrzne upiększanie były próbą sprzedaży przemycanych nieczystości, ale jednak kupowali to tylko ci, którzy tak jak Ty byli w Ego – umyśle plastikowego świata i tej bolesnej pułapce płytkości serca z daleka dostrzegali zgniliznę i zwyrodnienia, które Ty świadomie na swoim ciele uczyniłaś i które były wyraźnie widocznymi oszpeceniami Twojej Boskiej cielesności i piękna Twego Ducha.

Ukochana! Może nie widzisz tego jeszcze, ale to, co zrobiłaś jest jak bomba cykająca, która jednak tak czy inaczej miała Cię nauczyć miłości, jako pełnej akceptacji siebie – takiej Jaką Jesteś. Dlatego nie dziw się, że po okresie euforii powracało otrzeźwienie, bo miało Cię to jednak nauczyć boleśnie prawdy Miłowania Siebie.

Nie dziw się, że w dłuższym okresie wychodziło Ci to bokiem, że skróty stały się przedłużeniem nauki, a tanie ostrzyknięcie – stawały się uzależniającym koszmarem, trwającym boleśnie i kosztownie do starości. Ty jednak na to miałaś patrzeć i dostrzec wreszcie swe wewnętrzne piękno Boskiej Córki, którą w całej doskonałości JESTEŚ.

Ukochana! Przyjmując „jad kiełbasiany” nie zastanawiałaś się, że jest on esencją śmierci, że po tę energię sięgałaś sama, aby poprawić mankamenty zgodnie z obowiązującą modą, lansowaną przez telewizyjne gwiazdy i programy farmacji Matriksa.

I tak wpadałaś w pułapkę, bo stawałaś się zaprzeczeniem życia, bo ta energetyka upomniała się o Ciebie. Deptałaś godność najpiękniejszego Daru cielesności, jaką dała Ci Twoja ukochana Matka, którą Ty sama wybrałaś jaką najlepszą dla siebie, a podanym Ci choćby BOTOXEM zaprzeczyłaś temu trwale i boleśnie.

Kochana! Zmieniła się jednak obowiązująca „moda” a Ty w ułudzie poszukiwania zewnętrznego piękna lub próby zafałszowania wewnętrznego lenistwa, chcesz się dobrze sprzedać w świecie niezauważalnej ale wszechobecnej  prostytucji. Dlatego sięgając po śmiercionośny preparat – wierząc farmacji, że gdy on Cię nie wypełni, że nie czyni z Ciebie plastikowej lali, na której widok zwykli ludzie parskają śmiechem, ale Ty tego nie widzisz, bo w iluzji ego myślisz, że stoisz na scenie i jesteś nadludzko piękna. Nawet nie chciałaś pamiętać pierwotnej odrazy do siebie, ale ona i tak Ci powracała w ciągu Ziemskiej nauki.

Ukochana! Tyka w Tobie jak „bomba zegarowa”, każda obca energetyka, którą kupiłaś oślepiona światem show-biznesu i ofertami farmacji, balsamowania MUMI – świata śmierci. Ingerencja w Twoje ciało, każda jest obrzydliwością i pogardą jaką naprawdę obnosisz się dla innych, a Twoje Ego mówiło Ci, że teraz jesteś cudem natury. Nie dając sobie miłości jednak powodowałaś, że Twoja świadomość była tak niska, bo tylko miłość do siebie ją tylko podnosi.

Ukochana! Spójrz prawdziwie w Serce, bo tam zobacz swoje piękno, swoją doskonałość, walory czystej miłości, które w tym sercu płyną. Robienie z siebie „telewizyjnego monstrum”było krzykiem rozpaczy Twojej Duszy i próbą zobaczenia zaniedbywanych nauk.

Ukochana! Budzi się świadomość wszystkich Dzieci Ziemi, dlatego ingerencje w ciało stają się coraz bardziej bolesne, bo już nie są spójne z wibracją Gai. To nie tylko to, że robisz z siebie „plastikową lalę”o sztucznej fałszywej mimice MAPETA, ale budzące się ciała nie są spójne ze sztucznymi preparatami NISKO WIBRACYJNEJ farmacji, dlatego te zabiegi wyrzucają z ciała Twoją Duszę i to ciało staje się gratką w rękach hochsztaplerów Matriksa, żerujących na Twej niskiej świadomości. Taka praca jest całkowicie w przeciwległym kierunku niż praca z sercem, bo właśnie brak tej pracy chce zafałszować.

Nie dziw się, że Twoje ciało i Twoja świadomość przyniosą Ci najlepsze nauki, abyś zrozumiała Prawdę Twego przebudzenia na Ziemi. Ja życzę Ci, aby to przebudzenie było przyjemne, ale to Ty wybierasz drogę poznania i takie lekcje jakich jeszcze potrzebujesz.

Ukochana! Powrót do Serca jest jedyną doskonałą kuracją, bo tu nie potrzebujesz – żadnych leków, cudownych eliksirów ani uzdrawiających preparatów. Miłość, którą dajesz sobie, zawiera wszystko i na dodatek nie potrzebujesz jej boleśnie sobie wstrzykiwać – jeszcze za to słono płacąc. Jesteś tą Miłością i wystarczy tylko, że to sobie uświadamiasz, to znika złudna potrzeba poszukiwania jej na zewnątrz. Po prostu spotykasz doskonałego partnera, bez wabienia go sztucznymi piersiami czy na szprycowanym tyłkiem, bo stworzyłaś go w swoim sercu, bo tak powstaje Twoja „Bliźniacza Dusza”. Partner którego spotykasz nie potrzebuje przytulać silikonu ani całować botoxu, bo TY otworzyłaś się na czystą Miłość Serca.

Ukochana! Pragniesz być szczęśliwa, bo Jesteś tu właśnie po to. Jednak całe szczęście świata jest w Tobie i tam go szukaj. Zacznij od tego, że przestań się oszukiwać, a kochając siebie Miłością Serca – poczujesz, że ta miłość czyni prawdziwą odnową duchowo-biologiczną Ciebie. I tak powstaje Twój ukochany Mężczyzna, którego podświadomie programami chciałaś zwabić kosmetyką maskowania TRUPA, którym stawałaś się w tym Świecie Śmierci!!!.

Ukochana! Kochając siebie tak czystą Miłością Serca – nie wpadniesz na oszukańczy pomysł założenia „maski” czy rozpoczęcia romansu, randki od fałszu, w którym zmieniasz swoje powierzchowne oblicze, nieuczciwie sprzedając to – czego naprawdę nie miałaś.

Mówię Ci Ukochana Siostro, że kiedy nie byłaś sobą, gdy szukałaś innego fizycznego wizerunku, to tym samym zaprzeczałaś boskiemu porządkowi Twego Ducha. Taka niezgodność rodziła choroby, które w tych doświadczeniach ustawiałaś sobie w kolejce, abyś mogła boleśnie pojąć Nauki Miłości na Ziemi.

Ukochana! Nie lękaj się spojrzenia prawdzie w oczy, a uda Ci się to doskonale, kiedy zdołasz bez mrugnięcia okiem – spojrzeć w swoje oczy i zajrzeć głęboko prawdziwie do serca. Zadaj sobie teraz pytanie: Czy potrzebujesz jeszcze tych bolesnych doświadczeń charakterystycznych dla Istot o niskiej świadomości? Czy chcesz wznieść się w miłość, która da Ci skrzydła w Twojej Boskości, w której to nie potrzebujesz czynić z siebie upiornego „Monstrum” Matrixa – łudząc się naiwnie, że poprawiasz swoją kobiecość?

Kochana! Bo ja mówię Ci jednak, że Jesteś Doskonała, a Ty już to czujesz, że jedyną osobą, którą możesz oszukać Jesteś Ty sama, ale to Ty decydujesz czy chcesz się bawić dalej w taką oszukańczą grę.

Kocham Cię –  Katarzyna i Grzegorz 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle