Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

JASNOWIDZENIE

Ziemia dnia 21.10 2018r.

Jasnowidzenie to DAR autentycznej Boskiej Istoty, a kiedy jeszcze nie widzisz – To świadczy jeszcze, że jesteś Człowiekiem. Miłość w Tobie to doskonałość, to powrót wszystkich Twoich naturalnych Darów.

Ukochany! One są zapisane w Naturze Matki. Jednak kiedy Ty żyjesz jeszcze wyobcowany, zachowujesz się jak zwyrodnialec zabijając zwierzęta lub już martwe przynosisz je dla siebie i swoich dzieci, to nie jesteś tą naturą, a Kanibalem. Kiedy odcinasz się od połączenia z Matką butami zrobionymi ze skory okrutnie zamordowanego i obdartego czasem żywcem nieboszczyka – jesteś jak ślepiec, bo nawet nie widzisz tego, że Ty przyczyniasz się do holokaustu Starszych Braci Zwierząt, dlatego jesteś biernym mordercą. Kiedy uciekasz w świat wirtualnej techniki odcinając się od Natury Gai – sam wybierasz życia jako ślepy niewolnik otwarty tylko na to, co podadzą Ci owe „PROGRAMY”. Udajesz i nie chcesz widzieć prawdy, dlatego nadal jesteś Człowiekiem, którego stworzył Stwórcą jako swoją Owcę do zabawy. Ty nadal jesteś jednak jego wyznawcą niezależnie czy chodzisz do kościoła i nawet nie wiesz, BO NIE WIDZISZ, że Elochimem są Demonicznie Światy astralne lub Gady, które doglądają Ciebie z każdej strony.

Kochany! Może przeczysz temu, że jednak masz widzenie! Ja jednak Ci mówię: Przyjrzyj się temu głęboko, bo w tym świecie wszystko działo się pod ścisłą kontrolą i Tylko kolaboranci w tym czy w innym wcieleniu dostawali dary, o których nie śniło się kontrolowanym programami zwykłym ludziom.

Oczyść je proszę głęboko sercem i przyjmij, że są Twoją Boską Naturą, a łatwo odczujesz na ile pozostaną lub odejdą, na ile jesteś naprawdę na nie gotowy? Nie dziw się jak obnaża swoje prawdziwe oblicze DEMONÓW i zaczną kląć, bo je razi światło miłości.

Ukochany! Jak łatwo mówiło Ci się ludziom, że jesteś Jasnowidzem, jak subtelnie nadymało się Twoje EGO gdy opowiadałeś im o przeszłych wcieleniach. Jednak to były projekcje panów tej rzeczywistości, którzy miksowali Ci to wszystko, dając Ci to tak, abyś to kupił, abyś nadal pozostawał w ich przekazie i ich podłączeniu, którym każdy przekaz jest. W taki sposób pozwalałeś się niezauważenie okradać dając energie do tego niewątpliwego podłączenia.

Ukochany! Jednak Ty byłeś tylko „nędzną” przynętą, a celem były ofiary, które miałeś złowić na haczyk przekazu, który płynął z astralu. Ty zamkniętym sercem nie widziałeś, że to nie Jezus, ale jednak podłączenie w Twojej głowie od Reptilian. Mówili Ci, że są Twoją Górą. Ty wiernie im służyłeś tworząc swoisty kościół nowej ery New Age i nawet tego nie zauważałeś, że jesteś Pasterzem innych Owiec, które zaganiasz do stada przeobrażających się „Panów” w nowej swej strategii.

Kochany! Każdy z nas jest doskonały i ma naturalny dar widzenia, słyszenia i jasno wiedzy w sercu. Nie ma potrzeby tego szukać, bo wystarczy jak odnajdziesz siebie, jak odnajdziesz miłość do siebie. Uwolnij proszę umysł Człowieka i krzywdy, które wyrządziłeś innym swoim zaślepieniem, a oniemiejesz, bo Ty myślałeś w swoim EGO, że jesteś wybrany!

Przestając poszukiwać w zewnętrznym świecie. Teraz się dziwisz, że to było tak blisko. Jest to moment, w którym już się nie dziwisz, że ja mam każdą wiedzę, bo Ty już ją zaczynasz odczuwać w swoim serduszku. Przestaje Cię odrzucać od kogokolwiek, bo kochasz i przyjmujesz do serca cały ten świat, który stworzyłeś. Jesteś gotowy go przetworzyć, bo zmieniasz siebie, dlatego budzi się wszystko.

Kocham Cię Grześ

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle