Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Kochany! Przepowiednie Księgi Śmierci miały Cię zahipnotyzować w tym świecie kodami wprowadzanymi poprzez zaprojektowane Ci EGO i magazynowane w podświadomości. Masz wiele takich sztywnych przekonań zwanych dogmatami, dlatego nie stajesz się wolny kiedy ich nie rozpuszczasz w jedyny sposób – SERCEM.

Dlatego jest tak ważne abyś je otworzył i wyszedł z iluzji, że w nim jesteś, bo kiedy go doświadczasz – to masz już pełną świadomość, wiedzę czy jasno postrzeganie. Nie doświadczasz też chorób, dolegliwości czy przykrych zdarzeń. Czujesz się szczęśliwy radosny i spełniony, a przestajesz tego poszukiwać na zewnątrz. Miłość jest w Tobie!!!

Ukochany! Przyjrzyj się prawdzie umysłu, którym nauczono Cię posługiwać jako drogą poznania, jako zakazanym owocem. I tak przejęto nad nami władzę, bo weszliśmy w program EGO, który mówił nam o tym – KIM JESTEŚMY. Rozpuszczenie sercem odpięcia od tego programu daje wielkie oprzytomnienie, olśnienie ale i niezrozumienie tych wszystkich, którzy pozostają w Świecie Śmierci. Dlatego tego życzę, bo jesteś tu po to aby doznać wielkiej metamorfozy a uwolnienie programów, kodów EGO  jest wspaniałym początkiem. 

Kocham Cię – Grzegorz

 

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle