Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ZIEMIA DNIA 05.10.2018r

JA JESTEM – to odczucie siebie, to przejście do umysłu Ducha, dlatego tylko sercem możesz prawdziwie miłować siebie. Inaczej żyjesz nadal w mrzonkach i myślisz, że wiesz czym Miłość jest.

Ukochany! Powracasz jako BÓG autentyczne Dziecko Ziemi, dlatego, że odnajdujesz miłość prawdziwą – Serca, a uwalniasz jej plagiat doświadczany w Świecie Śmierci. To wszystko zaprzeczało naszej Boskiej Naturze, ale to sami mieliśmy to dostrzec. Dlatego teraz się budzisz tak jako indywidualna świadomość oraz jako Jedność. Jesteś tym wielkim przeobrażeniem, niezależnie od tego jakiego upadku miłości doświadczasz. Miałeś to poznać. Po to tu JESTEŚ!

Ukochany! A teraz masz doświadczyć Przebudzenia z koszmarnego snu, w którym projekcje mówiły Ci poprzez EGO, że jesteś Człowiekiem, a Twój świat jest piękny, że masz wolną wolę! Jednak Demony Kosmicznych Światów decydowały o Tobie, wykorzystywały Cię seksualnie czerpiąc energię i światło, bo Ty na to pozwoliłeś – wyrzekając się Miłości prawdziwej.

Ukochany! To Miłość Serca! Możesz to zbagatelizować, ale jednak doświadczenia Natury Matki dać Ci mogą Ci bolesne doświadczenia, abyś to rozróżnił, abyś przypomniał sobie Prawdę – Kim Jesteś. A Jesteś Miłością, wyrażeniem jej światła, a tylko gdy nie kochałeś siebie – stoczyłeś siebie do świata ciągłego umierania i żyły Tobą Kosmiczne Światy, materialne i niematerialne. 

Ukochany/a! Teraz powracasz, bo budzi się Matka, dlatego, że budzą się jej dzieci. Jesteś wolny, a tylko machinalne przyzwyczajenia, przekonania powodują , że jeszcze w tym trwasz. Proszę Cię oprzytomniej! Jesteś Jednością tej samej pięknej świadomości Istoty Miłości. Wielka pobudka nastąpiła, dlatego jest nieuchronne, że przebudzisz się i TY!!!

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju