Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

POZEW PRZECIW BOGU

Ziemia dnia 13 czerwca 2019 r.

Jest to tytuł kulminacyjnego rozdziału tej Książki, pokazującej groteskowo prawdę o tym świecie niewolniczego piekła.

Kochani! Naprawdę to był świat złudzeń, świat Iluzji, świat doświadczania śmierci. Takich też jako “stadne owce” dostaliśmy pasterzy, aby boleśnie nas doświadczali. Mieliśmy dla nich tworzyć cierpienie na Ziemi, dlatego już się nie dziwisz, że masowo sięgali po nasze Dziec,i aby je okrutnie, nieludzko gwałcić.

Kochany! Ale to Ty wyraziłeś zgodę na to, że stajesz się ofiarą, dlatego już nie potępiasz ich za role w świecie PANA, psychopatycznego Boga zagład na Ziemi. To jemu składałeś ofiarę z siebie, bo wyraziłeś na to zgodę sam, składając symbolikę ofiary z Jezusa, a Twoje usta ociekały krwią zamordowanych naszych starszych Braci Zwierząt, Ptaków i Ryb, zjadanych na przystawkę, jak gdyby kanibalizm był normalny.

Kochany! Jedząc dosłownie i symbolicznie śmierć – sam stawałeś się śmiercią, iluzją życia, dosłownie żywym napiętnowanym tatuażem żywym Zombie. Mimo, że byłeś wykształconym ale jednak ślepym ignorantem na prawdy podawanych Ci doświadczeń. Jednak sam wchodziłeś w stan HIPNOZY, przyjmując celebrację rytualnej eucharystii, myląc ją z miłością. Uczyniłeś tak, bo sam jej nie miałeś, dlatego podstępnie dałeś zawładnąć swoją świadomością kosmicznym światom. One uczyniły to zwodniczo podsuwając nam wierzenia w Bestie, podaną jako tylko zazdrosny i troszkę mściwy Bóg, a Ty go przyjąłeś jako miłość. Książka ta jest pomocą, abyś mógł z tego wyjść, prawdziwie sam, wychodząc z ułudy, że przybędzie Zbawiciel i Cię wyzwoli, odkupi Twoje grzechy.

Zaprawdę powiadam Ci, że krzywdy uczynione sobie i innym, masz ukochać prawdziwie Sercem, bo inaczej w nich tkwisz i odchodzisz wraz z obnażonym Światem Piekieł. Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle