Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ROZWODY

PLAGA CZY WYBAWIENIE?

Przesłanie Serca dnia 20.11.2018r.

Kochany! Jesteś czystą Miłością, ale może i Tobie przytrafiło się „pojąć” współmałżonka „PAKTEM”, który w odchodzącym świecie nazywał się „ŚLUBEM”.

Czujesz teraz, że już sama nazwa była zaprzeczeniem czystej miłości, bo wprowadziła warunek, a naprawdę oddanie tego Partnerstwa Światu Śmierci. Przypomnij sobie, tę uniżającą przysięgę: „Biorę Ciebie za Męża, za Żonę”, Jak gdyby to była „Owca”dana do używania. Przywoływałeś świadomie Śmierć, dozgonnie tej Śmierci przysięgając. Tym samym, zaprzeczyłeś prawdziwej Miłości, którą mogłeś obdarować siebie i partnerkę.

Kochany! Nie dostrzegałeś tego, bo nie kochałeś siebie. Dlatego nie zauważałeś podsuniętego Ci plagiatu, w zamian czystej miłości, w której to Ty, tworzysz sobie najwspanialsze spełnienie, jakiego chcesz doświadczyć.

Mówiłeś swojej partnerce, że ją kochasz, a Tą przysięgą w Świątyni Śmierci, zaprzeczyłeś, prawdziwej Miłości. Powierzyłeś swoje małżeństwo Bogu Śmierci, naprawdę „PROGRAMOWI”, wyrażając zgodę, aby dał Ci bolesne lekcje. Powierzenie swego Partnerstwa Matriksowi, było wyrazem poddaństwa i zgody na ten resocjalizacyjny „Program”, który ma Ci dać nauki, abyś pojął, że ten świat Mroku Hadesu miłością nie był.

Kochany! Przyjmując współmałżonka w Iluzji miłości, przyjmowałeś go w pakiecie bolesnych nauk dla Ciebie. Miłość, która podeptałeś, zapiąłeś w program i współmałżonka uczyniłeś bezwolnym „Strażnikiem” abyś nie wyszedł z Programu”, abyś się nie obudził. Na prawdę podążałeś z zapisami tego z góry przygotowanego programu i bezwiednie realizowałeś jego zapisy. Nie wierzysz? A zobacz numerologię, Astrologię, Kod Biblii, że wszystko o Tobie jest tam zapisane. A Ty się łudziłeś, że jak weźmiesz rozwód to pozbędziesz się „pomyłki”, którą ta porażka małżeństwa była.

Kochany! To Ty sam stworzyłeś sobie te lekcje, ale i Ty sam powierzyłeś je „Programowi”, zewnętrznej sile, którą nazywałeś Bogiem. Uwierzyłeś naiwnie, że ona daje Ci wszystko, dlatego uniemożliwiłeś sobie poznanie prawdziwej Miłości, bo Był to jednak BÓG ŚMIERCI, Sekta Okultystyczna oparta była na cierpieniu. To temu Cierpieniu powierzyłeś w „Ofierze” Miłość i Partnerstwo! Dlatego się nie dziwisz teraz, że była to droga przez mękę, że lizałeś cukierek przez papierek, zamiast spełnić się prawdziwie jako Bogini i Bóg.

Ukochany! Miałeś to poznać, aby teraz zobaczyć różnicę, czym jest prawdziwa Miłość Serca. Pamiętasz jak mówiłeś, że „Uprawiasz miłość”, dosłownie myląc ją z nisko wibracyjnym seksem, opartym na programach dających Wam popędy i energetyczne podniety. Jednak w tej nauce one gasły szybko, a Ty jak nie byłeś szczery z sobą, cierpiałeś zgodnie z zawartym „Paktem do śmierci. Twoje ciało pokazywało Ci tę nieszczerość i chorowało. Ty nie umiałeś wyjść z galimatiasy, bo szukałeś rozwiązania w prawie, a ono potrzebne jest tylko tam, gdzie zabrakło miłości.

Kochany! Przyjęta Iluzja na starcie dała Ci zniweczenie Darów Serca i odnalezienia autentycznego wyjścia ze Świata podziemnego Hadesu. Dlatego, krok po kroku obumierałeś, zgodnie z prawami tego piekła, stając się nieuchronnie Zombii. Jednak, możesz wyjść z tego i sobie uświadomić, że jesteś Życiem wiecznym.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju