Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Fragment seminarium z Grodziska M.

Wpis z dnia 18.01.2019r.

Kochany! Przemija „Stary Świat”. Jesteśmy w wielkim apogeum przemian, niezależnie czy jako Świadomość to już zauważasz czy jeszcze nie. Wielu tkwi w starych strukturach dając im świadomie moc, ale wielu nieświadomie dokonuje przemiany po przez iluzję zmiany, pozornie z sobą coś robiąc. Naprawdę stawało się to częściej zaspokojenia EGO, jego programów wszczepionych Człowiekowi w Edenie, aby karmił swoją energią seksualną Kosmiczne Światy, materialne Demony zwabione nasza dziecięcą naiwnością. Był to efekt upadku nas jako Bogów.

Orgazmem karmiliśmy Kosmiczne Światy, a naprawdę ŚMIERĆ, bo tego efekcie zwłaszcza bez miłości, przyspieszało nasze starzenie, opadały żywotne siły. W taki podstępny sposób oddawaliśmy Światło Życia dla innych pasożytniczych form, które naszym kosztem spełniały się na Naszej Matce Ziemi i na nas samych. Tak oddawaliśmy jak dojne „Krowy” swoje życiodajne energie, swoją moc, a mężczyzna dosłownie zapadał sen, który przedprożem Śmierci był.

Seksualność w miłości siebie wznosi Ciebie w Partnerstwie Bogów, namnaża stwórcze siły, bo już uwolniłeś podłączenia pod wszystkie niskowibracyjne kontakty, bo czyniłeś je w iluzji, że jest to miłość.

Kochany! Budzisz się teraz z koszmarnego snu. Już wiesz, że to Ty stanowisz o wszystkim, że to Ty stworzyłeś taki Świat. Jednak już go nie niszczysz, a zmieniasz, prosto zmieniając siebie. Nie kończysz już na sobie, jak chcieliby nasi okupanci, dając takie projekcje, abyś to zachował dla siebie. Jesteśmy jednak jednością i dzielenie się jest przejawem naszej Boskiej Natury.

Kochany! Orgazm był tylko jednym z programów zniewalającego Ciebie Świata Mroku. Przyjmując tylko stan akceptacji takiego stanu rzeczy, stawał on się wtyczką podłączenia pod globalny Matriks. Stawał się nowym Bogiem niekochających siebie Ludzi, złudnie podążających za wskazaniami zwodniczej Tantry, aby go postawić tak na piedestale, aby to on dał Ci „programowe szczęście”.

Ukochany! Jesteś Istotą Boską. Po przez skierowanie prawdziwej miłości w serce, dajesz sobie pierwotne ustawienia Boskiej Istoty zmanipulowanej tak w ciele jak i Duchu przez kosmicznych manipulantów, którzy postawili się Ludziom jako Bogowie lub Aniołowie. I tak upadł Świat idyllicznych Boskich Istot, bo przyjęliśmy ich prawa, nakazy, pieczę i przykazania podyktowane opętanym konfidentom. Potrzebowaliśmy tego „drzewa poznania”. Przywracając sobie teraz Miłość – odnajdujesz prawdę KIM JESTEŚ.

Teraz już nie potrzebujesz szukać iluzyjnych wzniesień, w uczuciach i doznaniach, które były tylko programami poznania tego świata. Już nie szukasz szczęścia w przeżytym orgazmie i już nie naprawiasz walącego się „Globalnego Programu” Już nie poszukujesz szczęścia w programie ochłapów wszczepionych Człowiekowi w „RAJU”, bo Królestwo jest w Tobie, gdy prostą miłością serca odnajdujesz siebie, odnajdujesz prawdziwą rozkosz zbliżenia się Bogini i Boga. Olśniewa Cię, że jesteś wolny od zniewalających Cię popędów i złudnych rozkoszy lizania cukierka przez papierek.

Miałeś to poznać, aby całym blaskiem swego budzącego się światła miłości radować się prawdziwymi uczuciami Bogów skradzionymi nam w podanej zwodniczej ścieżce, dla skonstruowanego Biorobota, zaprogramowanego tak aby „miłość oprawiał” codziennie. Już czujesz, że cały ten Świat miłością nie był. Ty nią Ukochany Jesteś. Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju