Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

FRAGMENT SPOTKANIA W GRODZISKU M.

Wpis z dnia 26 stycznia 2019r.

Kochany! Ja Jestem powrotem Światła Miłości, dlatego to uprzytamniając sobie, odczuwam i tak dokonuję przebudzenia mego Ducha Istoty Miłości. Odczuj prawdę kim jesteś, bo to Ty decydujesz o swoim jestestwie. To Ty tworzysz swój świat, na obraz i podobieństwo Istoty Stwórczej Miłości. Doświadczasz takiego świata jaki stworzyłeś sobie lecz teraz już jesteś tego świadomy.

Kochany! Powraca Twoja moc, bo przywracasz oddane energie dla zewnętrznego bóstwa, bo uwierzyłeś naiwnie, że to zewnętrzna siła tworzy Ci to wszystko. Teraz obnażasz tę naiwną wymówkę, bo łatwo było obwinić zewnętrzne Bóstwo za spartolenie świata.

Kochany! Teraz już wiesz, że za swoje tworzenie ponosisz pełną odpowiedzialność i już się nie wymigujesz, że to ktoś stworzył Ci wredny świat. Teraz wiesz, że nie dając sobie miłości, tworzyłeś nieodpowiedzialnie świat wewnętrznego strachu, ohydy, cierpienia, walki.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju