Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Grodzisk Maz. Dnia 02 stycznia 2019r.

Z całego Serca dziękuję wszystkim uczestnikom tego Spotkania za cudowną atmosferę i wzajemny wkład swego serca w przeobrażenie jakiego dokonujemy w teraz w naszej zjednoczonej świadomości. Wyrażam wdzięczność za wzajemność darów każdego z Was, bo scalenie naszego światła, daje powrót prawdziwego Świata Miłości Dziecka Ziemi.

Powrót Boskiej Istoty, to nie wiedza w umyśle Ego Człowieka, a świadomość wibracji Serca dająca nowe postrzeganie siebie. We wspólnej metamorfozie mogliśmy dotknąć i poczuć nowy etap naszego przebudzenia, dlatego mamy świadomość, że wznoszenie się rozpoczyna w nas samych, a już nie oczekujemy zmian w zewnętrznym świecie, który był tylko projekcją mai, omamami mającymi za zadanie nas zatrzymać na dalsze zwodnicze „nauki”.

Kochani! Obnaża się prawda, bo uwalniamy role w doświadczeniu, dlatego uruchamia się przemiana całej naszej świadomości. Już jesteśmy tego świadomi, że nie ma rozdzielenia.

Kocham Was – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle