Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

WPIS Z DNIA 31 STYCZNIA 2019r.

Kochany! To, co mówisz – staje się! To Ty odpowiadasz za to wszystko, co doświadczasz, dlatego niezwykle wygodne było zrzucić „winę” na zewnętrzne Bóstwo. Ubezwłasnowolnienie jakie sobie daliśmy pozbawiało nas kreowania, bo powierzając je zewnętrznej sile Świata Mroku.

Słowo były odpowiedzialne u Boga, którym Jesteś, a wypowiedziane przekleństwa tworzyły chory świat na podobieństwo Twoje. Wmówiono Ci, że to jest niezależne od Ciebie, a składając Dziecko w Ofierze chrzcielnej bezrozumnie wyrzekałeś się wszystkiego. Kiedy kochasz siebie, kochasz słowa, które wypowiadasz i przez Twoje wibracje nie jest wstanie wyrazić się żadne destrukcyjne przekleństwo.

Kochany! Opętańcze światy napierały abyś klął jak szewc, bo tak obniżałeś swoje wibracje do poziomu świata astralnego Demonów, które władały Ziemią. Ale to Ty dałeś im siebie jako Rezydenta, a one tylko dbały o to, aby podsunąć Ci kolejna dawkę doświadczeń, abyś mógł dostrzec źródło siarczystego przeklinania w sobie, abyś mógł to przerobić.

Kochany! Teraz się nie dziwisz, że drażniły Cię słowa miłości, a pozostawiając w sobie niskowibracyjny patos, powodowałeś zatrzymanie Ziemi w starej energetyce przekleństw (klątw), walki i cierpienia. Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju