Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

WARSZTATY OCZYSZCZANIA Z TANTRY

Grodzisk Maz. Dnia 6 stycznia 2019r.

Budzi się Duch Matki Ziemi, dlatego, że budzą się jej Dzieci. Jesteśmy jej Dziećmi, świadomymi gigantami tej rzeczywistości, mającymi w sobie wszystko w swej budzącej się doskonałości.

Kochany/a! Przeczysz temu, kiedy uczestniczysz w warsztatach naprawczych, tak jakbyś był Robotem, któremu trzeba zainstalować nowe programy. Ego było pazerne na te prawdy i podążało w złudne techniki, którymi chciało rytualnie podnieść swoją wydajność seksualną, aby zadowolić w seksie siebie i Partnera.

Ukochany! A ja Ci mówię, że jesteś doskonały, a tylko brak miłości do siebie powodował Twój upadek, bo brak miłości nie wznosił Twojej świadomości, dlatego zwabiły Cię zwodnicze Rytuały (warunki w ofierze) podnoszące w sposób magiczny (magia to czary) Twoją wydajność seksualną, aby zaspokoić pasożyty innych światów, które nakręcały EGO-UMYSŁ na te techniki napierając złudną programową energetyką podniecenia. Łudziłeś się, ze tak uzdrowisz swoje małżeństwo, że zaspokojona żona – mąż nie odejdzie od Ciebie.

Kochany! Jednak celem podniesienia Twojej seksualności było Złote Runo czerpane z Boskich Istot, które przy braku miłości do siebie pozwalały być dosłownie dojną „Krową” karmiącą wydajnie kosmiczne pasożyty, dające nam techniki, które udoskonalały skonstruowanego w „EDENIE” Biorobota. Niewolnik nie wiedział, że ma pracować dla swego „PANA” a sam ma być jego seksualnym sługą z wynaturzaną seksualnością, nieporównywalną do innych mieszkańców Ziemi.

Kochany! Myślałeś, że jesteś szczęśliwy, bo możesz z partnerką uprawiać SEX przez wiele godzin. A ja jednak Ci mówię, że zobacz prawdę Miłością Serca, bo zaniechana prawdziwa duchowość powróci do Ciebie. Może już pokazuje Ci boleśnie Twoje starzenie, jakie dokonuje się zawsze, kiedy seks uprawiasz bez miłości prawdziwej. Może już mówią Ci o tym choroby, oznajmiając światu prawdę o Twojej nieszczerości i nieuczciwości, o okradaniu siebie i innych, bo świat ten dawał nam rodzaj lekcji, naprawdę niewoli, którą to wszystko było.

Nie chodzi o to, że chcę Ci zabrać uciechy starej rzeczywistości Świata Śmierci, nie chodzi o to, że mówię, że było to „złe”, bo to były doświadczenia mające Cię nauczyć – czym miłość nie jest. Rozpasanie seksualne z innymi nieboszczykami – miłością jednak nie były. Miłość dana sobie, ożywia Ciebie oraz partnera, kiedy spełniacie się w seksualności w czystej miłości serca. Miłość i spełnienie seksualne, to nie wyczyn sportowy, który dawał tylko zaspokojenie rozdymanemu Ego. To jak wyjęcie cukierka z koszyka wielu zadań, które masz do spełnienia się w tym świecie do jego poznania.

Ukochany! Rozstanie się ze złowieszczymi energiami TANTRY jest oczyszczeniem w jakim uwalniasz Demony, bo nie zauważałeś, że ta prastara technika rytualna jak i inne – oparta jest na „Bytach”, które podpinając pod siebie świadomie dawały Ci iluzję wzmożonej wydajności seksualnej.

Kochany! Naprawdę wydajnie drenowała Cię ŚMIERĆ, bo nie kochając siebie poszukiwałeś ulepszeń swojej doskonałości na zewnątrz i naiwnie podłączyłeś się pod nieznane Tobie Demony Tantry, dające Ci uciechy cielesnej rozkoszy. Był to rodzaj świadomego opętania siebie Demonami Seksu w świecie niskowibracyjnym. Zdradzały go techniki, bo kiedy masz miłość – wiesz wszystko i nie potrzebujesz przywoływać rytualnie Demonicznych Bytów aby zaspokoiły Twoją partnerkę. Naprawdę okradałeś ją i siebie, a nieznane Wam Byty wstępowały w Wasze ciała używając ich jak swoich.

Kochany! Jednak to Ty sam wyrażałeś na to zgodę! Nie kochając siebie, spowodowałeś, że tak niska była Twoja świadomość. Twoje Ego widziało korzyści, ale były to zyski Świata Mroku, który dostatnie żył Twoją energią i światłem, a Ty naprawdę się nie wznosiłeś. Przyjrzyj się tej prawdzie, że Twoje partnerstwo stawało się martwe, a wyuzdany seks był innym światem, któremu dałeś zgodę, aby wyrażał się poprzez Ciebie Demon Tantry, aby zaspakajał Twoją partnerkę.

Ukochany! Nie lękaj się tej Prawdy, bo były to doświadczenia poznania świata zapomnienia. Możesz nazwać go Hades, świat mroku, piekłem lub światem śmierci. Ten świat cały żył naszym światłem życia i czerpał stwórcze energie poprzez stworzenie nas jako martwej seksualnej lalki. Utrzymywał nas w tak niskiej świadomości właśnie po to, abyśmy tego niewolnictwa nie zobaczyli. Okradanie nas z seksualności było odebraniem nam stwórczej mocy, którą te Światy tworzyły nam zewnętrzny omam iluzji. Prawdziwe były uczucia. Dlatego czerpano poprzez wprowadzanie nas w strach i jego emocje, nasze życiodajne energie, abyśmy nigdy nie podnieśli naszej świadomości.

Ukochany! Wystarczy tylko, że wejrzysz w serce, że je oczyścisz z programów i kodów podanych Ci w tym przykładzie przez programy rytualnej techniki TANTRY, a łatwo rozpuszczasz podłączenia do innych światów, które czerpały Twoje emocje – energie. I tak nie wzrastała Twoja Świadomość Serca. Pozostawałeś w sferze umysłu człowieka, który był ograniczonym programem mówiący Ci chociażby prawdy, że seks jest uprawianiem codziennym miłości, że możesz to czynić jako dobry niewolnik przez wiele godzin.

Ukochany! Wzniesienie w Miłości Serca powoduje, że możesz to przeobrazić. Nie jest rzecz w tym, aby potępić podłączenia pod Demony TANTRY, bo mogłeś jednak poznać ten świat będący iluzją miłości. Prosto oczyszczając te podłączenia poznajesz różnicę między dwoma światami. Dlatego możesz to docenić, bo w pełni zaliczasz doświadczenie, bo zdecydowałeś o Przebudzeniu w Sercu Miłości prawdziwej. Teraz czujesz, że do spełnienia siebie nie są Ci potrzebne lekcje mistrzów ze świata sponsorowanego przez Mroki Szeolu. Już czujesz, że ten świat się rozjaśnia, bo Ty nie kupujesz sprzedawanej Ci tu iluzji, a kochając siebie prawdziwie, cudownie spełniasz się w swoim partnerstwie. Takie partnerstwo wznosi Was obopólnie w nową świadomość. Budzicie się w tym świecie jako Jedność, dlatego ten świat się rozświetla i znika z niego śmierć. Tym był naprawdę ten świat zapomnienia Hadesu, a Ty już wiesz, że Jesteś Życiem Wiecznym.

Ukochany! Oczyszczenie z TANTRY jest milowym krokiem błądzenia po złudnych rozkoszach tego świata. Mówię Ci słowa, które znasz: „Porzuć wszystko” i idź za głosem miłości, która Ty sam/a jesteś. Kocham Cię.

Przesłanie z dnia, 23.05.2014

Ukochani! Dotarliście do progu Nowego Świata. Przekraczacie go, a nie zauważacie, że nie sposób jest do niego wejść ze starym bagażem, z doświadczeniami świata iluzji, w których głęboko przez tysiąclecia doświadczaliście.

Pokochajcie świadomość doświadczeń tantry i jej pomoc w etapie zgłębienia antyludzkich zachowań, odmiennych niż boskie doznań. Demoniczność tantry przenikała was swymi energiami przez wiele tysiącleci. Naprowadzała na to wszystko, co było korzystne dla waszych panów, dla stworzycieli waszych ciał i tych wszystkich, którzy uzurpowali sobie prawo bezpardonowego czerpania z waszej seksualności, kradzieży waszej pięknej energetyki.

Nie zauważaliście tego. Cieszyliście się darem złudnych technik uczących was zachowań wydajności. Podobnie jak wy selekcjonujecie krowy, aby dawały w nienaturalny sposób coraz więcej mleka, stwarzając z nich sztuczne monstrum, żywą maszynę, taka jak stwarzano z was w tao do seksu. Perpetuum mobile, którym się staliście, produkując dla innych energię seksualną.

Tantra pomnażała to, dając wam efektywność, którą kupowaliście przyjmując z ochotą jej nauki, a tym samym podpinaliście się pod demony, których patronat w dalszym życiu i na wiele wcieleń przyjmowaliście. Demony to astralne byty pieczętujące waszą seksualność, przenikającą was w czasie zespolenia, wiążące się z wami na całe życie, służyły jako zapięcia w waszym udoju, w waszym wysysaniu waszego piękna, waszej zdolności materializacji. Kochaliście ten udój, bo podobały się wam demoniczne techniki seksualne, bo nie rozróżnialiście fruwającej, przenikającej energii, gdyż zamknięte mieliście serca.

Serce Boskiej Istoty, którą jesteście, z łatwością rozróżnia barwy istot jasnych od istot świetlistych. Patrzenie na waszych nauczycieli poprzez czakry, poprzez percepcję człowieka niewolnika, zaślepiało wam zobaczenie ich prawdziwego oblicza.

Pokochajcie świadomość odsłonięcia tych nauk, zobaczenia, na co prawdziwie kierowały was przez tysiąclecia. Dlaczego techniki te powodowały, że zamykało się wasze serce? Zamkniętym sercem już nie dostrzegaliście innej drogi i swego własnego piękna, piękna doznań, które iluzorycznymi darami wam właśnie ukradziono.

Jesteście Istotą Boską. Doskonała, a energia seksualna jest waszym największym skarbem. Po to złoto przybyło na Ziemię multum demonicznych istot bawiących się waszą wolną wolą, waszym „prawem”, i powodowały tak, abyście to wy sami im wszystko oddawali. Stworzono z was gatunek odbiegający od całej natury. Przysposobiono was do tego, abyście codziennie uprawiali seks, a mocą tchnienia demonicznej tantry nawet przez wiele godzin. Nie zauważaliście tego, bo zachłysnęliście się amokiem demonicznego spełniania poprzez swoje ciała.

Ukochani! Odczujcie ducha i piękno swej Boskiej Istoty. Wznieście swą świadomość seksualną poprzez otwarte, czyste serce, a tym samym wznosi się wasza świadomość z dolnych ośrodków, w których byliście zatrzymywani w erze kopulacji stojącej niżej wszelkich gatunków ziemskich.

Połączcie się z tą świadomością i odczujcie sami, jak wielkie jest wasze piękno doznań, które jest waszym dziedzictwem, a żachniecie się na stare wspomnienia wielości kopulacji. Kochaliście techniki uczące was, jak macie się zatrzymać w człowieczeństwie, jak stać się jeszcze wydajniejszą maszyną, biorobotem produkującym eliksir życia dla innych istot i planet, masowo eksploatowany z Boskich Dzieci Ziemi. Stworzyliście olbrzymi świat astralu istot demonicznych, które zawładnęły waszymi ciałami oraz przejmowały nauczycieli zawierając z nimi „czarne umowy”. Kiedy tylko sięgnęli po tantrę, zostawali nią przesiąknięci i przejmowani, aby można było poprzez nich, poprzez „piękno” ich nauk, dotrzeć do was.

Te energie dawały pomoc waszym nauczycielom wykorzystując ich wizerunek, ich sposób wkupienia się w waszą ufność, ich twarz. Trwało to, po to tylko, aby wypić to, co najcenniejsze w was, abyście wręcz sami to im przynieśli, abyście zapieli się w dojarce energetycznej, jaką tantra dla was była.

Ukochani moi, otworzył się Nowy Świat Ziemi, Boska Seksualność budzi się w każdym. Ta Ziemia to świat nowych doznań, rozpoczynający się od oczyszczenia i otwarcia serca. Dokonajcie tego. Nie da się inaczej wkroczyć do Nowej Ziemi.

Przyjmijcie dary nowych doznań, cieszcie się nimi i odkrywajcie autentyczne swe boskie uczucia. To tylko to, co utraciliście na drodze doświadczeń, na drodze poznania świata poprzez umysł. Umysł kochał teorie, techniki, wiedzę. Boska Istota, którą jesteście ma stokroć bogatszy aspekt doznań już na sam początek w porównaniu do doznań, których doświadczaliście dotąd. Tantra, którą zachwycaliście się, którą kupowaliście i stawialiście jako styl swego życia, była jedną z dróg poznania.

Pokochajcie prawdę obnażenia tantry. Pokochajcie prawdę nauk, które nieśli wam jej nauczyciele. Oczyśćcie się z tego, z jej kodów, z jej demonicznych zapięć, a w prostocie serca uwolnicie waszą seksualność, waszą autentyczną moc zapiętą do niej, a nie do swego serca. Utożsamialiście swoje szczęście z seksem, ze spełnieniem w drugiej osobie, bo nie otwierając serca nie mogliście odczuć, że szczęście jest w was samych.

Połączcie się z nim, a zdumiejecie się jak piękny jest świat doznań wewnątrz was, jak niczego nie potrzebujecie już szukać. Odczujecie, że energia żeńska i męska to jedna energia waszej duszy, zsynchronizowana z waszym ciałem poprzez wasze serca. Kiedy tak odczujecie, znika wiele złudnych potrzeb starego świata doświadczeń człowieczeństwa, a w wielkiej prostocie stajecie się Istotą Boską, wielowymiarową. Waszych nowych doznań nie są w stanie opisać słowa ludzkie, bo to boskie doznania i tu w pełni rozpoczynacie doświadczać boskiej ekstazy.

Zniewalanie was tantrą miało jeden główny cel: spijania waszych energii dla demonicznych istot unikających pracy własnej nad sobą. To inny rodzaj kościoła, który w swój „cudowny” sposób też was uczył. Przeniknięcie alkoholem, którego czasem używaliście, powodowało, że demony same zajmowały wasze ciała, na moment najedzenia się, przepełnienia się energetyką boskiego wzniesienia waszej seksualności, którą jednak czyniliście dla innych. Przy zamkniętym sercu wielu z was nie umiało połączyć się z Darem Życia i tym samym stając się rodzajem indywiduum żyjącym w tej przestrzeni, ale bez jej przyjęcia. Skłonni do zagubień, chorób i jak przejściowy domek dla wielu bytów, które w nich gościły, wysysając wasze cierpienie i boski złoty eliksir, jakim energia seksualna jest.

Poczujcie to w swoich sercach. Odnówcie przymierze z boskością w sobie, z miłością, którą sami jesteście, a tak odczuwając siebie sami zdecydujcie o swoim kierunku podążania, sami wybierzcie, komu chcecie służyć. Czy radować się ochłapem z uczty demonicznych istot, jakim tantra była, czy wznieść swoją energetykę samemu lub poprzez zespołową pracę na wyższy poziom świadomości, poziom serca, poziom boski.

Odczuwając samemu, co chcecie doświadczać, zobaczycie, jak świat nowych doznań jest piękny i zdecydujecie, czy chcecie powracać do demonów tantry, zapinać się w energie przyniesione wam przez mitologiczne bóstwa, których nauki bezmyślnie powielaliście przez tysiąclecia, zachwycając się nimi.

Kupujecie je tylko dopóki posługujecie się umysłem przynależnym do ludzkiego ciała, czuciem tym, ciałem niewolnika, dla którego ono zostało skrojone, abyście nigdy nie wyszli z niego. Moc Boskiego Serca w każdym z was jest przepotężna. Jesteście istotą wielowymiarową, nieskończenie piękną, żyjącą w każdym wymiarze, a istoty, które przybyły chociażby z czwartego wymiaru, na tym etapie swej świadomości, jakże wydadzą wam się ubogie, kiedy Twoja Istota budzi się.

Pokochajcie ich pomoc, pokochajcie pomoc bogów hinduizmu, którzy zawładnęli tymi przestrzeniami, a w zagubieniu utraciły swoją nieśmiertelność, postanowili zaszczepić wam tantrę, aby nadal móc żyć, ale waszym kosztem.

Kochając siebie jako Boska Istotę, kochając wszystkich i wszystko w tej prostocie staje się przeszłe, że jeszcze pozwolicie się wykorzystywać. Jesteście wolni, lecz każdy z was, z osobna może o tym zadecydować.

Kocham Was. JAM JEST prawdą w sercu każdego.

TANIEC MIŁOŚCI

Fragment książki “Boska Seksualność’

Nastała nowa era, Era Serca, nastał nowy świat, Królestwo Serca. Powróciliście do domu, ogarnia was radość, gra muzyka natury, dokonuje się braterskie pojednanie plemion, wszystkich ras i kultur. Rodziny plemienne się zbliżają, pomagają sobie we wzajemnym budzeniu, tańczą wokół ognisk miłości, będących zarzewiem nowego świata.

Płynie do was świadomość Boskiej Tantry w was, oczyszczonej z kodów, wprowadzania was w ego i techniki, na które umysł był podatny. Oczyszcza się świadomość seksualności, czystości seksualnej każdego Boskiego Dziecka, kochania tego u innych i wzajemnego radowania się tymi darami. Wreszcie zauważacie jak wielkie dary płyną od życia, a ono staje się ekstaza i radością spełnienia.

Wspólny taniec i radosna muzyka napełniają przestrzenie Ziemi, w których wszyscy z wszystkimi się kochają we wzajemnym uniesieniu. Nie potrzeba wam żadnych zasad, żadnych prawd, żadnych reguł postępowania, bo jest miłość. Miłość was prowadzi poprzez przestrzenie Ziemi, poprzez śpiew i ogniska, a radość, świętowanie, spełnienie jest we wszystkim, czego doświadczacie. Króluje nowa tantra rozprzestrzeniając miłość, z którą jest spójna. Nie ma w tym świecie miejsca na smutki, które były brakiem miłości w was samych, bo to inny świat, to Świat Boski przepełniający oblicze Matki Ziemi.

Nowa tantra nie uczy was niczego, nową tantrą po prostu jesteście, kiedy czujecie się zespoleni z Ziemią, z mocą seksualności i jednością istnienia. Duch tantry łączy was w nowym pojmowaniu świata, w zabawie i miłości odnajdywania samych siebie, odnajdywania swojej seksualności i cieszenia się spełnieniem w niej. Droga tantry wiedzie was do indiańskiej wioski gdzie teraz z tą pierwotną prostotą stajecie się autentycznie spleceni w jeden wir, w jeden taniec łączących się serc.

Indianie uczyli was prostych obrzędów, prostych celebracji lecz teraz przypominacie sobie to wszystko na nowo, radujecie się tym. Radujecie się odnajdywaniem swojej spontaniczności, swojej naturalności, swojej nagości. Znikają założone maski przez wasze kultury, religie i obyczaje, bo tu nie ma zasad, nie ma obwarowań, bo nie ma obłudy tam gdzie jest miłość. Nikogo z was nie dziwi nagość, bo każdy z was kocha naturalną swoją nagość. Każdy z was kocha swe boskie ciało, bo to jest dar, którego nie ma potrzeby ukrywać, ani się wstydzić. Nikt z was nie czuje potrzeby doświadczania pornografii, a ona nie dociera do tego świata, bo to świat zdrowy, oparty na prawdzie, na miłości, na szczerości każdego.

Nowa tantra wiele różni się od starej, a samoczynnie zniknęły przeszłe elementy. Nie ma potrzeby was jej uczyć, bo każdy z was ma ją w swoim sercu i jest gotowy na nią, dając na to świadectwo, że dotarłeś do nowego świata. Prawdą jest, że tantra starego świata była tylko szukaniem dróg przejścia w mrokach nieotwartego serca. Już kochacie jednak też to, co dotąd dla was zrobiła i otwieracie się na to, dlatego tak cudne staje się życie, bo jest teraz wypełnione tańcem upojnej miłości. Kocham Was.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle