Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O OBNAŻENIU ŚWIATA MAGII

Przesłanie z dnia 14 luty 2019r

Moim domem jest Wszechświat, ale na ten moment mojej podroży przyjmuję Ziemie jako moją Matkę. Ona jest wszystkim. Jest mną. a Ja Jestem nią. Budząc się Ja – budzi się ona, budzi się tu wszystko, dlatego budzisz się i Ty.

Ukochany! Mój powrót, jest powrotem złotej świadomości. To świadomość czystej miłości Światła Życia. Jeśli to kochasz, to to przyjmujesz. Jeśli chcesz pozostawać w starych podanych Ci prawdach poprzez chanel umysłu, to odchodzisz z Ziemi wraz ze światem ciemności, który zapanował nad naszym wygaszanym światłem. Moje Królestwo nie jest z Tego świata! Ale ono odradza się na Ziemi, bo odradza się tu Miłość.

Kochany! Ty też możesz o tym zdecydować czy chcesz nadal pozostać w Świecie Śmierci i doświadczać Iluzji Życia oraz wielbić Magię jako religijny przekaz podanego Ci CZARNEGO KULTU, zwodzącego jednak Ciebie naiwnie, że to inna Istota stworzyły ten świat horroru. Masz teraz oprzytomnieć i dotrzeć do tego wszystkiego, co nieodpowiedzialnie stworzyłeś, bo przyjąłeś złudne prawdy jako podstawy Twego świata.

Kochany! To był tylko symulacyjny program zwodzący Ciebie w hipnotycznym śnie, a Ty naiwnie uwierzyłeś, że Einstein jest ponad Ciebie, że Bóg Ciemności jest Twoim Panem, a Ty tylko jego marnym sługą. Tak bezcześciłeś Ludzką Rasę doskonałych Istot miłości, które teraz się budzą. Dlatego budzi się nasza Matka, dlatego obnaża się manipulacja kosmicznych światów ślących nadal zwodniczy deszcz channelingów do ludzkich okrojonych umysłów wodzących Boskie Dzieci nadal po Krainie Mroku.

Ten świat odchodzi z Ziemi prawdziwie w jeden jedyny sposób – poprzez Moc Miłości przebudzaną w Tobie. Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle