Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

SEKRET BOGACTWA

Przesłanie z dnia 28 luty 2019r.

Czym jest bogactwo? Ono jest wewnętrznym stanem odczucia obfitości i spełnienia się w darach tego świata, w którym zaistniałeś.

Kochany! Powracasz teraz, bo przywracasz sobie prawdziwą świadomość w sercu. Ona wynika z miłości, którą Ty sam dajesz sobie. Uwolnienie zdobytej wiedzy w umyśle jest wyjściem z SUPER PROGRAMU, w którym się znalazłeś. Im mniej się na szprycowałeś, – tym Ci łatwiej wyjść z więzienia dobrowolnie przyjętych przekonań, że świat jest taki.

Ukochany! Pora oprzytomnieć. Żyłeś w ILUZJI, podającej Ci przez zmysły Człowieka wirtualną materialną projekcję, a Ty przyjmowałeś ją jako prawdziwą. Teraz uwalniając umysł widzisz zupełnie inny świat, dlatego dajesz sobie niezwykłą szansę wyjścia z labiryntu ŚMIERCI i ciągłych powrotów w jej recykligowe CYKLE.

Uwolnienie pieniądza jest uwolnieniem drenażu, w który Cię wpięto, ale to Ty uczyniłeś z niego Boga. W Twojej percepcji wszczepiono Ci postrzeganie, że za niego możesz dać sobie wszystko. Ja jednak Ci mowię, że tak tkwiłeś w Iluzji, bo nie dając sobie miłości, to wszystko i tak traciłeś.

Ukochany! Teraz pieniądz przeobrażasz w miłość, a on staje się Światłem Miłości budzącym serca tych wszystkich, których dotykasz taką miłością. W tak prosty sposób znika z Ziemi potrzeba posługiwania się tym artefaktem kosmicznych okupantów podającym nam zgubne ale jednak hartujące nas energie.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle