Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ZAPROSZENIE z dnia 27 stycznia 2019 r.

Z wielką radością w sercu informuję, że po dziesiątkach odmów i wycofywania się wydawnictw, nareszcie znalazł się wydawca, który odważył się podjąć wydania tej „gorącej” książki:BÓG Największe oszustwo Ziemi”. Dlatego nastał moment ogłoszenia apelu o wsparcie sercem jak i praktycznie energią pieniądza dla tego niespotykanego wydarzenia. Masz niespotykaną szansę uczestniczenia w tych narodzinach swoim poparciem też i Ty, aby opowiedzieć się za przebudzeniem.

Książka ta jest zmianą globalnej budzącej się świadomości, otrzeźwiającym wstrząsem dla Ludzi wierzących w zabobony i hipnotyczną magię (czary) Ery Okultyzmu. Zapewne może to być też wspaniały prezent chociażby dla Twojego Proboszcza lub innych uśpionych Bliźnich.

Wszelkie wyrażenie wsparcia projektu ujawnienia światu tej zdumiewającej prawdy, proszę kierować na adres mejlowyprawdaserca@gmail.com lub  http://prawdaserca.pl/kontakt-cennik/ Jednocześnie przyjmuję zamówienia z podaniem adresu wysyłki, ilości książek i dla kogo ma być dedykacja.

Zapraszam, abyś i Ty został „współwydawcą”, bo tak opowiadasz się za odejściem ciemnogrodu z naszego świata i tym samym stajesz fizycznie i duchowo z Prawdą własnego Serca. – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle