Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.CZYLI O TYM JAK WPINALIŚMY SIĘ W PROGRAM ŚMIERCI


Przesłanie z dnia 22 Luty 2019r.

Jesteś życiem wiecznym, a przyjmując prawdę świata ILUZJI, że narodziłeś się w dniu danym Ci przez program – stawałeś się ŚMIERCIĄ, bo przyjąłeś tak ten świat.

Ukochany! Powracasz jako potężna Świadomość, jednak jak nie uwalniasz starych programów, nie robisz miejsca na nowe. Stare kody czynią Ci ograniczenia i reinstalacje starego postrzegania świata w złudny sposób. Powodują, że nie widzisz prawdy, bo nie wychodzisz z podanych Ci starych schematów. Mowisz, że to tylko zabawa, że to cieszenie się chwilą, życiem, ale nie zauważasz, że uczyniłeś podłączenie do podanych struktór, podających widzenie siebie – jako śmiertelnika.

Kochany! I tak jako Bóg dałeś się wmanewrować w tworzenie więzienia, a skracając sobie życie tworzyłeś intensywikację produkcji w przetwarzaniu Człowieka przez inne światy, ktore nas sporzywały. Pomagałeś temu utrzymując siebie w ciemnocie, w zaślepieniach przekonań umysłu niewolnika, a zapominając, że w sercu masz Boską Świadomość.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle