Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.


POŻEGNANIE MAGÓW

PRZESŁANIE Z DNIA 20 MARCA 2019r

Jestem Światem Życia! Jestem Życiem Wiecznym, dlatego Świat Śmierci odchodzi z Ziemi, bo odchodzą Magowie, którzy go zorganizowali, a my w tej pułapce oddaliśmy im swą moc, przez proste uwielbienie Demonów Śmierci.

Magia to przeciwny biegun miłości, dosłownie jej zaprzeczenie, bo światy zniewalające Ludzi, dosłownie nam to udowodniły, że to my sami wielbimy MAGIĘ na pierwszym miejscu. Nie wierzysz w to? Przyjrzyj się swojej religii. Czyż nie jest wywoływaniem Demonów rodem z Piekła? Dlaczego tego nie widzisz? Dlatego, że spożyłeś magiczny poczęstunek zapomnienia w Świątyni Śmierci dający Ci hipnotyczny sen, abyś to mógł przeżyć autentycznie w zapomnieniu.

Kochany! Powrót naszej stwórczej mocy jest powrotem Boskiej Świadomości, dlatego znikają z Ziemi Matki wszelakie Byty jawiące nam się Bogami, abyśmy je karmili swym uwielbieniem w oślepiających rytuałach – jako warunku, który mieliśmy wypełnić posłusznie. Gubiąc miłość prawdziwą, zamkniętą wszechobecną Księgą Śmierci, że ono jest zwodnicze, dlatego tak łatwo Magowie zwiedli umysły Ludzi, okrojone tak, aby łatwo się było tam podłączyć. Aby zjednoczone Światy Demonów Kosmicznych, zrzeszone w Galaktyczną Federacje, mogły opętać swoich Adeptów, aby poprzez nich szerzyć dalej ruch Śmierci zwany New Age.

Ukochany/a! Zaślepiony hipnozą przyjętej MAGII nie zdawałeś sobie sprawy, że jesteś kolaborantem Trupiego Świata, pochłaniającego jednak energię schodzonych tu Dzieci Światła. Teraz odsłaniam Ci tego świadomość, abyś zdecydował i stanął z prawdą siebie samego i zobaczenia tego komu w uniżeniu służyłeś naprawdę, bo ja Ci mówię, że nie minie Cię „praca” z budzeniem serca.

Kocham Cię

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju