Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

PRZYWRÓCENIE GODNOŚCI KOBIETY I MĘŻCZYZNY

wpis z dnia 20 marca 2019r.

Ukochany/a! Powracasz teraz jako BOGINI – BÓG tej rzeczywistości. Przyjmujesz Miłość jako przewodnią moc wewnętrznego prowadzenia siebie. To odczucie przywraca Ci prawdziwe światło Istoty czystej miłości, której powrotem jesteś.

Kochany! Godność Kobiety i Mężczyzny została zbezczeszczona w obszarze doświadczania Człowieczeństwa, dlatego stając się Boskością masz ją teraz oczyścić. Przywrócić sobie poczucie, że JESTEM czystą Miłością, jej światłem życia. Budząc siebie – budzę cały ten świat, bo w pełni czuję, że Jestem jednością miłości. Jako taki świat powracam, dlatego znikają rozdzielenia, które posłużyły naszemu zniewoleniu, zajęciu Boskich Dzieci Ziemi. Godność przywrócona w Człowieczeństwie jest powrotem w Świat Bogów, ale to Ty decydujesz o tym odczuciu uwolnienia siebie. Budząc się Ty pomagasz Ziemi, a wibracja naszej Matki pomaga swoim Dzieciom, dlatego budzą się wszyscy w poczuciu Nowego Świata.

Kochany! Naprawdę jest to tylko przebudzenie z hipnotycznego snu w jaki zapadliśmy wraz Matką, aby doświadczyć świata odmiennego od Miłości. Dlatego masz wreszcie stanąć z prawdą i zobaczyć, że ten świat miłością nie był. Ty ją teraz przywracasz, dlatego przywracasz ją temu światu. Ożywiasz nieboszczyka, którym się stałeś, dlatego budzisz wszystkich martwych w Świecie Śmierci, w którego mrokach na tak długo ugrzęźliśmy.

Przywracając sobie Miłość, tę prawdziwą, a uwalniając jej poczucie z wgranych Ci złudnych programów, ożywiasz siebie prawdziwie. Docierasz do prawdy, że jednak byłeś trupem, w trumnie jakim był świat Śmierci przykryty sztuczną kopułą nieba, którą my rozświetlaliśmy naszym skradzionym nam światłem i bezczeszczonej naszej Matki, która powierzyła się w miłości dla swoich Dzieci na to doświadczenie.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju