Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O TYM JAK PROGRAMOWANO LUDZI

Przesłanie z dnia 28 marca 2019r.

Powracamy jako Bogowie, ale kiedy dajesz się zwieść dla zwodniczej techniki – przeczysz temu, bo to Ty tworzysz swoją rzeczywistość i Świat Nowej Ziemi.

Kochany! Jest jeden Bóg. Ty nim jesteś. Masz oprzytomnieć i zobaczyć, że jesteś doskonały. Dlatego nie naprawisz siebie wejściem w niskowibracyjny Astralny Świat, aby wgrać sobie nowe wcieleni, aby zainstalować sobie nowe pozytywne sugestie. Biorąc to udowadniałeś, że jesteś Biorobotem, którego można nadal dennie programować, a Ty biorąc to łajno – cieszyłeś się, że dostajesz nową szansę.

Kochany! Wiesz przecież, że wszystko masz w sobie, że to jest Nowy Świat, że etap takich doświadczeń już minął. Odchodzą z Ziemi Magowie władający Dziećmi Matki, a byli tak długo, bo to Ty zasilałeś ich podłączeniami do swoich biopól, oddając im swoje jak „owca” życiodajne energie. To Ty jesteś życiem, dlatego te światy potrzebowały Twego życiodajnego światła, a Ty naiwnie myślałeś, że sprzedajny Mag-kolaborant uzdrawiał Ciebie.

Kochany! Proszę Cię oprzytomniej! Uzdrowić siebie możesz tylko sam. Przyjmij tę prawdę! Uzdrowić siebie możesz nie poprzez walkę i złudzenia farmacji, ani nie przez techniki senne magów wprowadzającą Ciebie na własne życzenie w inne pasma, aby zrobić Ci operacje w Twojej energetyce. Zobacz to proszę widzeniem serca, jeśli oddawałeś się tym naiwny technikom, niezwykle okrutnie okradających Cię ze światła, duszy i ciała odbieranego Ci za Twoją zgodą, bo Ty to przyjmowałeś jako pomoc.

Kochany! Pomoc jest miłość. Ty sam nim jesteś. Nie ma prostszej drogi jak krok po kroku przywracać je sercem, a wtedy odczujesz ile naważyłeś sobie galimatiasu wchodząc w przekodowania uzdrawiania życia Hipnozą.

KOCHAM CIĘ – GRZESIU

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle