Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O PODPINANIU LUDZI EZOTERYCZNYM POPKOrnem ZAMIAST HOSTIĄ

WPIS Z DNIA 18 KWIETNIA 2019r.

Jeśli zagubiłeś Miłość Serca prawdziwą, to tylko wtedy potrzebowałeś tak żałosnego „Nauczyciela” Był on odbiciem zagubienia w Tobie, bo jaki uczeń taki pojawił Ci się Mistrz Dewiant.

Kochany! Krzty miłości w tym nie było, bo nie było jej w Tobie, dlatego tak naiwnie kupiłeś Demona – Dewianta rozpasanego w perwersyjnym seksie ze zwabionymi na warsztatach zagubionymi kobietami. Nie chciałeś widzieć tej prawdy mimo naiwnej semantyki, która obnażała opętanie „GÓRĄ”, abyś to wreszcie dostrzegł. Ty naiwnie wierzyłeś, że on ma energie jak Jezus, ale wahadełko za jego namową powierzyłeś Demonom nieznanego Ci Świata Orin, wierząc, że to nasi. Nie chciałeś widzieć, że tak „uroczo” przemawia ewidentny schizofrenik. Myślałeś, że podpina Cię do Istot Światła, ale nie mając miłowania siebie, nie zauważałeś, że to Pan Ciemności włada kawałkiem powierzonego mu metalu i w konsekwencji Tobą. I tak przejmował Ciebie, a Ty stawałeś się Nieboszczykiem, tak jak Twój Mistrz, zagubiony w energiach (Demonach Seksualnych) świata, które nim obsesyjnie władały.

Kochany! Przyjrzyj się prawdzie czym był Orin? Przemyślny system piramid miał moc wabiącą do Portalu Śmierci. Orionidzi (gadzie Istoty z Oriona), które Zbyszka opętały, które mu pomagały. Ściągały Haracz w postaci świadomej Twojej zgody, bo naiwnie otwierałeś się na artefakty podane Ci przez Kapłana Śmierci, przez seksualnego Dewianta. A Ty nie chciałeś zobaczyć, że Twój „KSIĄDZ” jest wynaturzonym seksualnym dewiantem. Świadomie przymykając na to oczy, dawałeś tak aprobatę na zawładniecie Twojej energii seksualnej. ORIN był tu podanym Ci świadomie portalem podłączeniowym w naiwny sposób dojący zagubione ślepe uzależnianym już Owieczkom, które ten Pasterz wabił. I tak zaprzedawały własną zgodą swoją Duszę!!

Ukochany! Mówił Ci, że to Góra, że on Cię do niej podłączy, a Ty zapomniałeś, że masz wszystko w sobie, że nie ma rozdzielenia. Nie chciałeś zobaczyć jak puchnie Twój Mistrz Nieboszczyk, zużyty seksem rozwiązłym, abyś świadomie zobaczył, że i Ty tak oddajesz siebie takiemu choremu „Uzdrowicielowi”. Naprawdę Szarlatanowi, który głośno o tym mówił, że jest Szamanem i czyni rytuały, bo na nich oparty jest OKULTYZM, religia świata Magii. Zbigniew był tym Magiem, któremu i Ty teraz podziękować miłością serca możesz, jeśli prawdziwie chcesz wyjść ze Świata Zombie, którego on przejawem był, ale żył naprawdę Twoim kosztem.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle