Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Wpis z dnia 28 kwietnia 2019 r.

Powracasz jako Miłość, bo nastała pora powrotu Raju szczęśliwości na Ziemi, ale kiedy poszukujesz jeszcze szczęścia na zewnątrz – jesteś nadal podróżnikiem po Świecie Hadesu, naprawdę Piekła, którym ten świat był.

Kochany! Ja Jestem – to odczucie bycia w teraz, w Krainie Szczęśliwości. Odnalezienie tego odczucia jest powrotem tworzenia i tym samym uświadomienia sobie, że przywracam sobie stwórcze moce, że to ja sam tworzę dla siebie własną krainę szczęśliwości. W tym świecie, w tym odczuciu, znika wymówka, że to zewnętrzny Bóg nie docenił Ciebie i nie dał Ci bogactwa na jakie w swoim poczuciu EGO zasługujesz, bo pewno nie byłeś godny.

Ukochany! Teraz wiesz, że niedorajdę stworzyłeś sobie sam! Takim siebie widząc – takim się stałeś. To Ty odpowiadasz za świat jaki dałeś sobie i współtworzysz dla innych, a nie masz już wymówki, że Bóg nie wysłuchał uniżonego sługi. Teraz masz sobie uprzytomnić, że to Ty Jesteś Stwórcą swojej rzeczywistości.

Powrót Świata Szczęśliwości wynika z powrotu Miłości prawdziwej, wynikającej z miłowania siebie Sercem, a uwolnieniem projekcji programów wgrywanych Ci przez umysł.

Kocham Cię – Kasia i Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle