Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ZE ZJADANIA TRUPÓW

Fragment oczyszczania medytacyjnego ze spotkania w Grodzisku M. Wpis z dnia 04.04. 2019r

Kochany/a! Tak Tylko wydawało Ci się, że ten temat nie dotyczy Ciebie, że Ty nie zjadałeś Trupów, że tylko w garmażerii dla swego dziecka kupowałaś jagnięcinę.

Kochany! A ja Ci mówię, że jesteś morderca innych Dzieci Ziemi, a po Twojej brodzie wciąż płynie krew, a od Ciebie czuć odór, bo zjadając trupy sam stawałeś się nieboszczykiem. Stawałeś się pozornie żywym Zombie, zabijający rekami zakładu eksterminacji zwanego ubojnią inne Dzieci Ziemi, aby nakarmić swoje. Nie widząc tego ślepły Ci oczy, a Twoje ciało wymagało ciągłego balsamowania farmaceutykami świata śmierci. Twoja twarz, zmuszała Cię do stanięcia z prawdą siebie, a Ty wstrzyknęłaś w piękno swej naturalnej cery, jad kiełbasiany, bo to było stosowne dla statusy i mody lansowanej dla pozornie żywych Trupów.

Kochana! Nie kochając siebie nie czułaś i nie słyszałaś płaczu innej Matki, której Dziecko brutalnie w pysze i znieczulicy podałaś swoim Dzieciom, aby stały się Monstrami pełnymi znieczulicy, tak jak Ty się stałaś.

A ja Ukochana mówię Ci, że wyjdzie Ci to bokiem, jeśli się z tego prawdziwie miłości się nie oczyścisz. Etap urągających doświadczeń naszej Boskiej Istocie na Ziemi minął. Teraz Ty już bardzo świadomie możesz podjąć tę decyzję o sobie.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju