Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Fragment Spotkania w Poraju. Wpis z dnia 17 kwietnia 2019 r

To słowa Jaszuy. On znał prawdę, że póki trzymasz ten świat czymkolwiek, że on jest prawdziwy – nie idziesz dalej.

Ukochany! Porzucenie to nie odrzucenie, to nie odcięcie się, to nie odsunięcie się, że ten Świat jest zły. Jednak gdy nie pokochasz tego świata, walczysz z nim, on posuwa się za Tobą jak mara. On jest mają. Aby ukochać go prawdziwie, masz przypomnieć sobie miłość prawdziwą i ukochać siebie. Ta miłość podawana Ci przez Matriks, była tylko marną kopią miłości serca, a Ty w śnie swego Ducha zachwycałeś się miłości martwą wraz z innymi nieboszczykami w piekle grobowca.

Kiedy Joszule powiedział ktoś: „Nie mogę iść z wami, bo muszę pochować swego Ojca” On odpowiedział: „Niech inni umarli go pochowają”. Ta prawda była najbardziej skrywaną prawdą w tym świecie. Najbardziej drażniła przeróżne agresywne Zombie, bo one miały jej strzec, a nas spożywać, abyśmy my stawali się nimi. Tak nawet nam mówili i gdy nie zauważałeś świata, z którym się jednoczysz – stawałeś się nim z własnego wyboru.

Ukochany! Chodzi o to, że Twoja świadomość wzrasta tylko wtedy, kiedy wznosisz miłość sercem. Dlatego tak warto najpierw je oczyścić i uwolnić siebie i innych z GRY w PROGRAMIE ciągłego umierania i powrotów, bo Jesteś Życiem Wiecznym.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle