Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.


Przesłanie z dnia 30 kwietnia 2019 r.

Pora najwyższa oprzytomnienia, bo gdy nie uwalniasz w sobie Demonów Starej Ziemi – zatrzymujesz ten Świat, bo karmisz jego odchodzących Mistrzów, którzy przybyli zawładnąć Ludźmi.

Ukochany! Może drażni jeszcze Twoje nadymane EGO, że szkaluję „Mistrza” dla którego pojechałeś do Indii? Jednak ja Ci mówię, że nie miałeś miłości w sobie i dlatego tak niska była Twoja świadomość. Dlatego nie widziałeś Maga, który nadal Cię doi z energii, abyś dostrzegł prawdę o swojej ubogiej duchowości.

Kochany! Zobacz teraz, że MAG potrzebował zwykłych kuglarskich sztuczek, aby kupić Ciebie, abyś Ty tym uwielbieniem oddał mu swoją Duszę. Świadomością Serca łatwo dostrzegłbyś prawdę tych manipulacji, gdy z innego wymiaru przemieszczano mu przedmioty, abyś się nabrał na czary, na siły nadprzyrodzone. I tak dałeś się umniejszyć Demonowi, który strzegł Ludzi, aby nigdy nie wydostali się ograniczonej czasoprzestrzeni projektowanej nam przez umysł.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle