Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O OBNAŻANIU MATRIKSA

Dnia 05.kwietnia 2019r.
FRAGMENT SPOTKANIA W PORAJU

Chcesz uderzyć psa – kij się znajdzie. Takie były prawidła tego świata. Ty go teraz zmieniasz, dlatego obnaża się prawda w sercu, każdego Dziecka Ziemi.

Kochany! Powracasz jako Miłość, bo już tę Miłość dajesz sobie, już siebie nie oszukujesz, a stajesz z prawdą w pełni. Otwierając się na Miłość podnosi się Twoja świadomość, a znika strach, który był tylko wynikiem braku miłości, wynikiem okradzenia siebie ze światła. Tak powstała ciemność na Ziemi.

Biorąc świat po przez strach, tym samym zaprzeczałeś Miłości. Ten świat dawał Ci próby, abyś to Ty sam wyparł się Miłości i uwierzył, że ktoś na zewnątrz może Cię skrzywdzić. Jednak spotykasz to, co masz w sobie. Zatrzymywany strach powodował, że program krzyczał – uciekaj to nowa sekta i ona wysysa Ludzi.

Ukochany! I tak nie wkraczałeś do Nowej Ziemi, tak zatrzymywałeś przemianę nas jako całości, bo dawałeś się wpędzić w poczucie lęku. Jednak uwierzyłeś Demonowi ciemności, który miał Cię w obszarach Mroku zatrzymać. Teraz dając sobie Miłość, wznosi się Twoja świadomość. Czujesz jak naiwne były to machinacje. Czujesz, że z miłości nie można okraść nikogo, że masz jej dostatek. Czujesz, że strach był Twoją zgubą, bo wybrałeś Demony Śmierci jako prawdę, dlatego ich doświadczałeś.

Kochany! Teraz obnaża się prawda. Widzisz, że tymi sektami były wszystkie bez wyjątku religie. One miały za zadanie zatrzymać Ciebie w rytualnym oddawaniu energii przez uwielbienia i adoracje dla podanego Ci naiwnie „Bóstwa”. Czujesz, że jesteś wolny/a i nic Cię nie zatrzyma przed eksplozją prawdziwego światła miłości. Teraz nie odczuwasz STRACHU, bo on był tylko prawdą o okradzeniu siebie z Miłości. Próbą, że nadal przyjmiesz strach, a to dawało Ci zaślepienie, że jednak to Ty sam nadal jednak byłeś przynależny do sekty, z którą prawdziwie się nie rozstałeś. Przyjrzyj się proszę temu.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju