Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

MEDYTACJA UWALNIANIA ILUZJI

FRAGMENT SPOTKANIA W PORAJU 6 KWIETNIA 2019r.

Z całego serca dziękujemy wszystkim uczestnikom cudownego spotkania w Poraju za wspólne przeobrażenie siebie, oraz za stanięcie z Prawdą siebie. Prawdziwe przebudzenie ma sens, kiedy sam w swoim sercu jesteś gotowy stanąć z prawdą siebie, kiedy już nic nie ukrywasz, bo zdajesz sobie sprawę, że na tym poziomie świadomości, już nic nie jest zakryte. Byłoby to tylko dalsze naiwne oszukiwanie siebie!

Ukochana/y! Prawdziwe zwycięstwo odnosisz gdy zmieniasz siebie, gdy poprzez miłość kochania siebie stajesz z prawdą siebie, gdy jesteś gotowy zmierzyć się z sobą i zajrzeć Energiom-Demonom skrywającym się głęboko prosto w oczy. Zwyciężasz, kiedy przestajesz walczyć, bo po prostu wychodzisz z gry ze świata złudzeń, w którym znalazłeś się na doświadczeniu.

Kochany! Teraz już czujesz, że był to świat nierzeczywisty, dlatego uwalniasz obwinienia siebie za podsunięte Ci przez PROGRAM-BOGA doświadczenia, a kochając ich prawdę, zmieniasz te energie ponownie w Światło Miłości, które je stworzyło. Dlatego znika wylansowany Świat Śmierci, obnaża się prawda o tym świecie, bo Świat Iluzji miał jednak za zadanie nas zwodniczo zatrzymać w tym słodkim śnie naszego Ducha.

Kochany! Przemiana Ziemi – to przemiana Ciebie. Ona dała Ci siebie, abyś doświadczył świata odmiennego od Miłości, a Ty uwalniając siebie uwalniasz przestrzeń Macierzy, która nas zrodziła i powracasz do prawdziwego odczucia Jedności Istnienia.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju