Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZY ŚWIĘTA WIELKIEJ NOCY SĄ WAŻNIEJSZE OD NARODZENIA MIŁOŚCI W SERCU.

Przesłanie z dnia 19 kwietnia 2019 r.

Powracasz jako Miłość. Ona budzi się w Tobie nieuchronnie, bo budzi się nasza Macierz. Tę Miłość prawdziwą przyjmij jako PRAWDĘ, a wtedy już nie uklękniesz przed starym Czarny Panem – zanosząc mu naiwnie jajeczka do poświęcenia.

Ukochany! Naprawdę poświęcałeś na OFIARĘ siebie, oddając to w symbolice złożenia życia w Świątyni Śmierci. Myślisz sobie, że jak nie niosłeś jaj i wędzonki z Trupów do kościoła, to proceder podstępnej Ofiary z siebie nie dotyczy już Ciebie?

Kochany! Jednak wejrzyj głęboko w serce, bo tak odnajdziesz Miłość prawdziwą, a ona otwiera w Tobie autentyczne widzenia świata – takim jaki on jest. I tak wychodzisz z hipnotycznego kultu, w którym nie widziałeś nic złego, bo byłeś w odmiennym stanie świadomości. Mówiłeś sobie naiwnie, że to ludowa magiczna tradycja!

Ja jednak Ci mówię, że było to opętanie Demonami Świata Śmierci Twojego umysłu Człowieka. A to, że nie chodzisz już do Kościoła Śmierci o niczym nie świadczy, bo wystarczyło, że łapiesz się na pisankę, a ona odnawia w Tobie stare kody. I tak tkwisz w hipnotycznym kole obłędnych wcieleń w świecie zwodniczego Hadesu, magicznego piekła, którym on jest. Tak niweczyłeś przeobrażenie Dzieci Ziemi i Matki, która to budząca świadomość nie nadążała tego przetwarzać, bo tak wciąż subtelnie karmiłeś stare zwodnicze energie. Dlatego nie dostrzegałeś PRAWDY.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle