Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Ziemia dnia 12 maja 2019 r.

Jestem powrotem Światła Miłości na Ziemię Matkę, dlatego tę przestrzeń przywracam sobie jako Miłości uwalniając z jurysdykcji Ojca Ciemności, który nakazał uczynić ją poddaną, a ten sposób Dzieci Ziemi uczynił swoimi sługi.

Ukochany! Teraz się budzisz, dlatego powraca Twoja Świadomość, i już nie przyjdzie Ci do głowy oddawać Matkę Demonom Śmierci, aby ją używały, bo tak z Matki Ty uczyniłeś prostytutkę. Przywracasz sobie miłość, dlatego wzrasta Twoja świadomość, a tym samym uwalniasz umysł wszczepiony Ci w Edenie adekwatny dla sługi, którym Ty sam nazywałeś siebie.

Kochany! Zobacz głęboko siebie jak się uniżałeś, przed Demonami Śmierci, jak składałeś im krwawe mszalne ofiary, mrożące krew normalnych Ludzi. Jak klękałeś przed cierpieniem Jezusa, błagając bałwochwalczo BOGA_DEMONA o cierpienia dla całej Ziemi. Jak naiwnie zaślepiony magią tych obrzędów, dosłownie w hipnozie nie widziałeś nie widziałeś tego obłędu. Jak dałeś sobie wmówić dogmat, że katujesz Jezusa za swój grzech pierworodny. Nie dostrzegałeś, że to są okrutne obrzędy wyrządzające wciąż bolesną krzywdę Joszule. którego zawiesiłeś właśnie Ty na na Rzymskiej szubienicy, aby taką obrazowością tworzyć świat cierpienia dla siebie i wszystkich Dzieci Ziemi.

Kochany! Tak zniewoliłeś Ziemię Matkę. Ten Świat podał Ci tylko doświadczenia, a Ty sam mu się ukłoniłeś poddańczo, bo nie znałeś miłości prawdziwej, dlatego nie dostrzegałeś, że te obrzędy picia krwi miłością nie były. Nie znając miłości, łapałeś się na sakramentalną miłość warunkową i tak gubiłeś Ziemię Matkę i naszą świadomość zbiorową. Tak tkwiliśmy w niewoli.

Teraz z Tego wychodzisz, dlatego wychodzi Matka, bo ona zaufała swoim Dzieciom gdy tak boleśnie oddała siebie na te doświadczenia. Miłość do siebie jest wszystkim, co potrzebujesz sobie przypomnieć, bo poprostu wychodzisz z zapomnienia, które dałeś sobie jako potężne Dziecko Świętej Matki.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle