Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Ziemia dnia 30 Maja 2019 r.

Ja Jestem Światłem ze Światłości. Tak czując powoduję przywrócenie swojej tożsamości. Uwalniam siebie ze złudzeń postrzegania świata poprzez nałożony mi PROGRAM-BOGA, bo tak wyzwalam się sam ze Świata Mroku, w którym doświadczałem swego cienia.

Kochany! Nie jesteś cieniem, bo w Świecie miłości znika noc, bo zniknął strach. Teraz już czujesz, że był on jej zaprzeczeniem, dlatego nie doświadczasz strachu. Już nie demaskują Ciebie choroby, które obnażały brak miłości do siebie. Znikają złudzenia, bo mówiłeś, że kochasz innych, a sam nie kochałeś siebie. Już czujesz, że w tym świecie oszustwo jest niemożliwe, bo tu wszystko staje się widoczne, bo Demony nienawiści, cierpienia, walki, dosłownie rozrywają Twoje ciało, aż je rozpuścisz czystą miłością.

Ukochany! Oprzytomniej. To Ty decydujesz o sobie. To Ty decydujesz o przebudzeniu! Nikt Ci nie da złotej recepty, bo jesteś niepowtarzalny, a dary doświadczeń są Twoją godnością, dlatego Ty sam masz sobie z tym poradzić. Dałeś to sobie. Wszedłeś w program ciągłego umierania, a teraz masz się ożywić, bo Jesteś Życiem Wiecznym.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle