Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie Serca z dnia 1 maja 2019 r.

Przyjęcie krzyża jako świętego w naszym świecie stało się tożsame z poddaństwem pod energię Pana, którego tym samym stawałeś się sługą.

Ukochany! Ja Jestem – to poczucie siebie jako Istoty Miłości. Tak odczuwając siebie, przywracasz sobie poczucie tego Kim Jesteś. Odczuwając miłość – otwierasz autentyczną świadomość, dosłownie stajesz się przepływem miłości niosącej Tobie niebywałą świadomość. Taka świadomość otwiera w Tobie nieuchronnie potężną moc oczyszczenia z wpięcia w niewolniczy Program Systemu, którego w Świecie Śmierci tak długo doświadczałeś.

Kochany! Rozpuszczenie krzyża śmierci tym Światłem Miłości, daje Ci poczucie zdjęcia piętna – pieczęci, przynależności do psychopatycznego ,,Boga Śmierci„, któremu Ty sam klękając przed tym znakiem Bestii – oddałeś się. Uwalniając znak poddaństwa dosłownie rozpuszczasz pakt przynależności do Boga Wszechmogącego, ale i uprzytamniasz sobie, że to on żył Twoim kosztem, że to Ty sam nazwałeś siebie uniżonym marnym sługą.

Ukochany! Uwolnienie się z tej klątwy jest rozpuszczeniem znamienia śmierci na Matce Ziemi, bo w symbolice tej został ukrzyżowany na niej jej syn Joszua. Krzyż w naszej zbiorowej świadomości urósł do ogromnej symbolicznej potęgi, ale jednak prawdziwym cierpieniem i męczeństwem przeniknął doświadczenia wszystkich mieszkańców Ziemi. Na krzyżu męczeńsko torturowano ludzi, a potem tym samym znakiem narzędzia mordu pieczętowano naszych braci i siostry w grobowcach, aby po wieczne odpoczywanie pozostali w Śnie Śmierci.

Kochany! Gdyby tego było Ci mało, to w budzącej się też Twojej świadomości zobacz teraz jak niedawno sam jeszcze się kłaniałeś dla narzędzia mordu w podzięce i wdzięczności, że tak zamordowano Jezusa. Gadzie Światy, które stworzyły nam kościoły kpiły tak z zagubienia Boskich Dzieci, które tak naiwnie kłaniały się podsuwanym figurkom kultu śmierci, ale nawet o zgrozo – wielbiły narzędzie, na którym to cierpieli ludzie.

Kochany! Teraz w dniu przebudzenia masz zobaczyć tę prawdę. Ja mówię Ci tylko, że nie miniesz się z doświadczeniem. Wszystko to, co stworzyłeś na Ziemi istnieje, a Ty sam masz to teraz oczyścić, bo tak zatrzymujesz przemianę własną i Ziemi Matki. Krzyż jest tylko kawałkiem drzewca lub plastiku, a to Ty nadałeś mu demoniczną moc magii Dlatego teraz możesz to świadomie oczyścić, bo tak porządkujesz naszą świadomość zbiorową i nie zaśmiecasz już Ziemi symboliką Trupiego Świata.

Kocham Cię – Kasia i Grzegorz.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle