Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.


Fragment spotkania w Poraju – Wpis z dnia 06. maja 2019 r.

Ja Jestem Światłem ze Światłości, dlatego pojawiam się teraz w momencie wielkiej przemiany, na którą czekała Matka Ziemia, gdy przebudzą się jej Dzieci.

Kochany! Jesteś Dzieckiem Światła, bo z niego zostało zrodzone wszystko. Z niego została zrodzona Ciemność. Ciemność jest też prawdą o naszym upadku, ale wynikła jednak z dania sobie świadomego zapomnienia – Kim naprawdę Jestem! Dlatego jest tak ważne w chwilach ostatnich mrocznej wszechrzeczy – to proste przypomnienie.

Kochany! Jestem, który Jestem, to odczucie, że jestem stwórczą miłości, która zrodziła cały ten świat. Zrodziła też i ciemność, aby poznać przeciwieństwa też tego wszystkiego co miłością nie jest. Ta miłość stworzyła też BOGA, którego w dniach ostatnich i Ty możesz rozpuścić, jako zawirusowany program, bo będąc w nim nigdy byś nie poznał prawdziwej miłości. Będąc w nim oślepłeś i w hipnozie kłaniałeś się psychopatycznemu Demonowi – myśląc naiwnie, że to jest Bóstwo miłości.

Kochany! Teraz masz dostrzec, że tak wielbiłeś ŚMIERĆ, boga zgrozy, zazdrości, walki, podstępu, mordercę dzieci, nazistę stosującego odpowiedzialność zbiorową na „durnych owcach”, którymi naprawdę ten BYT głęboko pogardzał.

Ukochany! Dziwisz się, że tego nie widziałeś dotąd? Dlatego, bo nie miałeś miłości, bo jej się wyrzekłeś, a przyjąłeś tylko program podanych Ci definicji przez umysł i czakry sterowanego Biorobota, które to jako ciało Ci podano. Teraz możesz to oczyścić, jako rodzaj zadżumienia, zarazy, a odsłania Ci się prawdziwe przypomnienie – Kim naprawdę Jesteś. Teraz czujesz, że ten Byt, żył tylko oddawaną mu ofiarą na ołtarzu śmierci. I tak zasilałeś go oddawaną swoją stwórczą mocą.

Uwalniając Ojca Ciemności, uwalniasz wszechmogącą moc Demona, któremu oddawałeś własną kreację – tworzenie. I tak siebie ubezwłasnowolniłeś, a jesteś Światłem ze Światłości i masz je teraz przyjąć, bo tak demontujesz Boga, którego pokornie jak ciele karmiłeś, aby on nad Tobą w nieskończoność władał. Dopełniasz tak prawdy, że to TY jesteś Ojcem – Matką tej rzeczywistości, a budząc się Ty budzi się Matka, która oddała się swoim Dzieciom na to doświadczenie w Świecie Piekła – Hadesu.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle