Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.





Przesłanie z dnia 16 maja 2019 r

Wejrzyj w swoje serce prawdziwie, bo widzisz taki świat jaki stworzyłeś nieodpowiedzialnie oddając się oddając swoje Tworzenie Bogu psychopacie. Dlatego to wszystko widzisz i spotyka Cię to co zaprosiłeś w swoją przestrzeń.

Ukochany! Nie przecz temu, a zobacz w swoim serce obrazy jak biłeś się w piersi i mówiłeś, że modlę się do takiego „boga”, a nie widziałeś, że to „bóg dewiant”, że takich samych powołuje posługaczy jakim on sam od zarania dziejów był. Miałeś to zobaczyć w żałosnym przedstawieniu. że uczyniłeś siebie sługą dla Demona Ciemności, a on opanował wszystkie struktury naszego życia, całą przestrzeń świata Ziemi. My staliśmy się jego niewolnikami i dla przebłagania wzrastającej Bestii mieliśmy go karmić „mszalnymi ofiarami”. Jemu było mało dlatego stworzył na Ziemi rozpasanie seksualne, a sobie nakazał już po urodzeniu swoim poddanym sługom składać nasze własne Dzieci.

Kochany! Już się nie dziwisz, że w tych strukturach jego żołnierzy – pasterzy naiwnych Owiec prym wiedli homoseksualiści, pedofile lub obłudnicy skrywający swoje żony czy amatorzy mamony. Byli też Ci, co chodzili do burdeli, często nie zdejmując nawet munduru. Miałeś to zobaczyć, abyś oprzytomniał, komu powierzyłeś siebie i swoje dziecko? Miałeś zobaczyć, że służysz żarłocznej zwyrodniałej Bestii, żądającej wciąż nowych ofiar, a najlepiej młodych chłopców, bo Ci smakowali Demonowi, który opętał dawno ciało i dusze Proboszcza.

Kochany! Powraca na Ziemię Boska Świadomość, dlatego w dniach ostatnich starego świata miałeś zobaczyć Iluzję, której się kłaniałeś. Nie wstydź się tego, że kłaniałeś się Bestii i odprawiałeś czary, bo tym był ten świat Magii. Dlatego powierzenie naszych stwórczych mocy stworzyło taki świat Dewiantów, cierpień i boleści.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT




MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle