Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Ziemia dnia 31 maja 2019 r.

Powrót Boskiej Świadomości w Twoim sercu – to wybór, którego możesz dokonać świadomie. To nie nadejście Zbawiciela, który zmyje grzechy za Ciebie, a Ty nadal złudnie będziesz się cieszył, że zaliczałeś panienki w przybytku cielesnych rozkoszy.

Ukochany! Ja Jestem Światłem ze Światłości, bo tym odczuciem prawdziwie możesz się rozliczyć z zaprzedania Demonom, od których kupowałeś miłość. Świat ten odchodzi z Ziemi, bo budzi się nasza Matka i już nie pozwala degradować Kobiety, aby stawała się nałożnicą Pana Ciemności. Miłość w sercu powoduje, że dostrzegasz te krzywdy, które wyrządziłeś też Matce, bo nie kochałeś nawet siebie. Tylko jeden wybrany pupilek Demona Jehowy miał kilka Tysięcy nałożnic, bo to rozpasanie popierała Bestia, chcąca skutecznie obniżać wibracje synów i córek Ziemi. Takie wzorce podano Rasie Ludzkiej i one na tysiąclecia zawładnęły boską świadomością zbiorową Dzieci Ziemi.

Kochany! Nie widziałeś tego, bo zamknąłeś serce spożywaniem ciała Jezusa i tak ochoczo zjadałeś nieboszczyki zwierząt, łudząc się, że to dobra kiełbasa. Dlatego ślepłeś, a karmiony trupami, sam stawałeś się już za życia śmiercią, bo tak można było łatwo Tobą zawładnąć. Kupowałeś wszystko, co Ci podsunięto i ochoczo kopulowałeś z innymi nieboszczykami, łudząc się, że “uprawiasz miłość”.

Tak upadł ŚWIAT BOGÓW i staliśmy się światem Demonów, piekłem w której sprzedawano nam wszystko, a my uwierzyliśmy, że mamy za wszystko płacić. Sprzedawano nam nawet ciała innych nieboszczyków, abyśmy w amoku Świata Magii zwodniczej z nimi współżyli, szargając swoją czystość i oddając temu światu nasze Światło Życia.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle