Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 22 maja 2019 r.

Nie przyjęcie prawdy o tym świecie powodowało wielkie zatrzymanie, którego wszyscy jako Świadomość Jedności doświadczaliśmy na Ziemi. Masz zobaczyć, że doświadczaliśmy rodzaju PIEKŁA – podziemnej niewoli zorganizowanej na naszej Ukochanej Matce.

Ukochany! Powrót Boskiej Świadomości, to nie zbawienie, które nadejdzie z zewnątrz, a wielka wewnętrzna metamorfoza, przemiana, którą Ty masz dać sobie. Myślisz sobie, że jak przejrzysz ezoteryczne fora lub zaliczysz kolejny “Kurs Cudów” to przejdziesz do Nowego Świata?

Kochany! Zaprawdę powiadam Ci, że dalej tkwisz w Iluzji, bo autentyczna “PRACA” z Twoim wnętrzem nie minie Ciebie. I masz z tym się zmierzyć prędzej czy później, bo przedłużasz całą przemianę łudząc się, że nadejdzie Zbawiciel i ponownie odkupi grzechy za Ciebie, a Ty będziesz dalej bałwochwalczo odprawiać czary Magii, jakimi były w starym Świecie podane Ci w kościele rytuały krwi, ciała i relikwii.

Oddawanie siebie do zewnętrznych złudzeń było jednak nadal zasilaniem Świata Mroku, w którym to mieliśmy zobaczyć, że ten świat miłości nie był. Był grobowcem, w którym stworzyliśmy sobie materialne projekcje. Teraz masz oprzytomnieć, bo uczucia, które tworzyłeś były prawdziwą kreacją oddaną dla Pana tej mrocznej krainy Mroku, która zwabiła Bogów zagubionych w rozpasaniu seksualnym, walczących o wpływy na Ziemi.

Kochany! Gdzie dwóch się bije – wygrywa trzeci, bo tak daliśmy przestrzeń do zaistnienia Seta, Ozyrysa, Izydy, Jahwe i innych Demonów Świata Magii opartego na Mroku antymaterii i żyjących pasożytniczo kosztem Światów, które same się o to prosiły.

Teraz budzi się WIELKA MATKA, bo budzą się jej Dzieci. Te dzieci to my. Nie pomagamy naszej Jedności, kiedy nie uwalniamy naszej świadomości z zewnętrznej zwodniczej projekcji. Jedyna przemiana prawdziwa, to ta płynąca z Serca Boga – Bogini, którym TY świadomie jesteś. Dlatego dając sobie miłość, powodujesz, że narasta Twoja Świadomość, powraca Twoja moc i w konsekwencji powraca nasze Światło.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle