Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

PRZESŁANIE DO WSZYSTKICH KOBIET

DNIA 25 MAJA 2019 r.

Moim sercem Bogini wybaczam wszystkie krzywdy Mężczyźnie, które mi uczyniłeś gdy stałeś się OJCEM CIEMNOŚCI, zamykając mnie w Piekle. Moim sercem oczyszczam wszystkie wzajemne relacje, dające nam wzajemnie bolesne doświadczenia, dlatego stajesz się pełną Miłością i spełnieniem w niej.

Ukochana! Rodzajem zwyrodnialca stał się mężczyzna Ziemi, przyjmując w serce Pana psychopatę, który nakazał Mężczyźnie Ziemi uczynić Matkę poddaną (cyt. Bierzcie Ziemię w posiadanie). Mężczyzna Ziemi stał się panem kobiety, a ona modląc się do Bestii, zalewającego dorosłych i Dzieci potopem – zgadzała się na niedolę nierządnicy postawionej w jego pismach niżej Osiołka. Tak nisko została zapisana w podanej krwawej księdze zwanej Biblią, dlatego w zbiorowej świadomości została tak zapisana.

Powrót kobiecej mocy na Ziemię, to nie nadejście zewnętrznego Zbawiciela, a jednak Twoje wewnętrzne przebudzenie. To Twoje wewnętrzne stanięcie z prawdą i powiedzenie tyranowi dość. Tak przytomniejesz i dostrzegasz, że była to tylko gra dla Ciebie, abyś Ty nauczyła się siebie kochać i w pełni stanowić o sobie. Czując tak, jesteś wolna, bo wszystkie te zmiany już zaszły w Twojej Świadomości. Już się nie łudzisz, że zmienisz coś w Sądach Świata Śmierci, bo naprawdę ten Świat jest złudzeniem. On trwał dopóty Ty się łudziłaś, bo lękając się, walcząc – przeczyłaś prawdzie Istoty doskonałej.

Ukochana! Taką jesteś! Oprzytomniej. Nie potrzebujesz tych bolesnych lekcji. Wierząc w nie – spowodowałaś, że one trwały. I tak katowałaś siebie i mężczyznę, który odgrywał rolę kata lub Twego Pana, z którym go utożsamiłaś. Teraz znika ten świat, bo Ty przywracasz sobie swoją stwórczą moc. I tak powraca stwórcza kobieca siła zawładnięta przez Demona, którego Ty jako mityczna Persefona przyjęłaś jako Ojca, a potem takiego męża dal Ci “BÓG_PROGRAM” .

Twoim Partnerem jest Miłość. Tak stwarzasz sobie najpiękniejszego Mężczyznę tej wszechrzeczy. Ten mężczyzna zawsze był w Tobie, ale to Ty decydowałaś o miłości, aby wreszcie go nią wydobyć z siebie i z ciemności w której tylko ugrzęzłaś. Dlatego teraz doświadczasz cudów, bo Ty jesteś cudem powrotu Bogini – Kobiety. I tak na Ziemię powraca Nowy Świat, bo Ty powracasz.

Kocham Cię

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle