Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ZIEMIA DNIA 28 CZERWCA 2019 r.

Jesteś Prawdą Istoty Miłości, a kiedy chorujesz – obnażasz prawdę o sobie, że się nie kochasz. Choroba Ci pokazuje, że jesteś OSZUSTEM próbującym wykpić się od „pracy” nad sobą. Pokazuje, że jesteś cierpieniem Boga Śmierci, religii narzuconej siłą Dzieciom Ziemi, aby tą Magią ubezwłasnowolnić nas i uzależnić od psychopatycznego od Pana – Ojca Ciemności.

Kochany! Za prawdę powiadam Ci, że „czas” tych doświadczeń urągających naszej boskości na Ziemi minął. Nie pozostanie tu nikt, kto przeczy czystej Miłości swoim zaprzedaniem Bogu Cierpienia, a chorobami się szczycił, jakoby to było normalne. Masz sobie teraz zdać sprawę, że byłeś zaprzedańcem, że jako kolaborant zaprzysiągłeś się temu Światu Umierania. Masz zobaczyć rytuały w jakich klęczysz i spożywasz ciało Jezusa i pijesz jego krew. Masz zobaczyć, aby z tego wyjść w pełni, że ta krew spływała Ci po brodzie, a ręce ociekały robakami ze zjadanych Trupów w Świątyni Śmierci. Masz zobaczyć Rogate Diabły tańczące w rytualnej świątyni, że Boskie Dziecko samo oddawało się Bogu Śmierci Jehowie. Masz zobaczyć prawdziwy wymiar tych doświadczeń, a nie tylko to, co pokazywał Ci okrojony umysł Człowieka.

Ukochany! Jedyne wyjście jakiego możesz dokonać – jest w Twoim Sercu, ale to Ty masz o tym zdecydować, że dokonujesz takiego wyboru, że Miłość w Tobie jest tak potężna, że nic jej nie zatrzyma. Jesteś Światłem Życia, bo Jesteś Życiem Wiecznym, że powróciłem jako Życie Wieczne ponownie na Ziemię Matkę. Dlatego teraz staję z pełną prawdą, bo już nie da się udawać fałszywej przemiany. Ryż jest prawdą o Tobie. Jest doskonałością czystej miłości tak jak i Twoje ciało pokazujące Ci prawdę o Twojej szczerości.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle