Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ZIEMIA DNIA 10 KWIETNIA 2019 r.

Kochani! Z radością w Sercu obwieszczam, że po wielu „perypetiach” ukazała się nowa książka „BÓG NAJWIĘKSZE OSZUSTWO ZIEMI”. Jest to Książka wprowadzająca Ziemię w Nową Erę. Świat czekał na obwieszczenie głośno PRAWDY wszystkim, a Ty teraz możesz tylko ją przyjąć lub odrzucić jako Ignorant Starego Świata. Ten Świat rozpuszcza się wraz zwodniczą odchodzącą magią. W tym świecie wmówiono ludziom okrutne wierzenia, aby stali się niewolnikami PANA Cierpienia. Naprawdę Demona Ciemności, którego niewolę sobie sami tworzyliśmy. Ta książka obnaża po raz pierwszy tak głęboko tę Prawdę, od tysiącleci zniewalającą Rasę Ludzką.

Książka jest ewenementem, bo została sprzedana zanim się ukazała. Powstała w wyniku przedpłat moich czytelników, deklarujących jej nabycie zanim się wydrukuję. Dziękuję Wam Kochani za zaufanie, za serce w którym czujecie własną Prawdę Serca. Życzę wspaniałej przemiany z jej lekturą. Pozostały jeszcze egzemplarze z mojej puli autorskiej, które mogę przysłać bezwarunkowo też Tobie.

Dlaczego powstała ta książka? Dlaczego tak prostolinijny tytuł? Dlaczego masz ją przeczytać? Zadajesz sobie te pytania, aby zdecydować jaką podjąć decyzję lub może minąć się z tą nieprzypadkową podaną Ci wielką odsłoną.

Ja zwracam Ci tylko uwagę na odczucie miłości w sercu, bo tam odnajdziesz własną prawdę postrzegania świata. Książka ta pomoże Ci jednak uwolnić wkodowany światopogląd, który przez tysiąclecia przyjmowaliśmy jako prawdziwy. Powracamy jako potężne Dzieci Ziemi, dlatego bez względy na to – czy przeczytasz tę książkę czy ją odłożysz, to i tak staniesz z PRAWDĄ tego – Kim Jesteś. To Cię nie minie.

Jesteś Światłem Miłości, a to odczucie w sercu uwalnia strach. Ta książka pomaga każdemu, kto po nią sięgnie w uporządkowaniu relacji z energiami, w których to bawiliśmy się w inscenizację strasznych smoków lub bogów, którzy rządzili naszym światem. Matka Ziemia się budzi, dlatego zmienia się świadomość wszystkich. Znika bałwochwalstwo, znika życie w Piekle, bo to my owiani kościelnym kadzidłem wprowadziliśmy siebie w stan hipnozy.

Bóg jest tu drugoplanowy, bo ta książka pomaga Ci odnaleźć siebie. Jeśli jednak ten tytuł jeszcze Cię szokuje, to przepływ miłości serca pomaga Ci odnaleźć prawdziwe relacje do ENERGII-PROGRAMU, który stworzyliśmy, a który teraz możesz rozpuścić, bo takich Bogów stwarzałeś – jakim sam byłeś. Na obraz swój i podobieństwo tworzyliśmy takie oblicze Ziemi. Teraz stoisz przed szansą przeobrażenia tych doświadczeń w prawdziwy Świat Miłości na Ziemi. Książka ta pomoże Ci oprzytomnieć i wejrzeć w bezkres własnej boskości, bo nie da się już dłużej mijać z prawdą.

„Moje królestwo nie jest z tego świata”. To znane słowa Jezusa, który jako Światło Życia powrócił na Ziemię. Dlatego ta książka jest wielką pomocą zobaczenia naszej zmieniającej się rzeczywistości z innej perspektywy. Budząc się w dniach wielkiej przemiany możesz i Ty prawdziwie uwolnić Świat zwodniczy zewnętrznej ILUZJI i dojrzeć wreszcie PRAWDĘ naszej rzeczywistości, – tę wynikającą z Miłości Serca.

Kocham Cię – Grzegorz

dav

PROSIMY O KOLEJNE RECENZJE KSIĄŻKI

Jeszcze nikt na tym świecie nie napisał tak cudownej książki i pewno nie napisze o takiej świadomości jaką Ty poruszyłeś.W tej wiedzy jest wszystko zawarte od powstania Istoty Istnienia, do wielkiego otrząśnięcia z koszmaru i przebudzenia w teraz.  

Książka jest napisana Miłością Serca. Informuję Nas od czasu powstania Naszego Istnienia, o kolejach życia każdego z Nas. Zostaliśmy zaprojektowani, zakodowani przez różnych bogów. Była to ogromnie katorżnicza droga Naszej Istoty zamkniętej, zakleszczonej i pozbawionej zrozumienia Kim naprawdę Jesteśmy! Potężna budząca się ogromna świadomość i nie spotkana jeszcze w Naszej zakłamanym świecie. Żaden opis nie odda tego co doświadczyliśmy w erze mroku w jakiej zostaliśmy zamknięci. Otwórzmy się na tę wiedzę, ponieważ ona Nas wyzwala i otwiera na powrót-do naszej Doskonałości. Zachęcam do lektury jej z pełnią miłości w serduszku i uwolnieniem gadającego nam EGO w głowie.
Jestem Boską  Miłością!!!Kocham Cię Grzegorzu – Irena

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle