Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Budzimy się w Świecie Groteskowym, bo teraz jak przyjrzysz się temu z dystansu, uśmiejesz się i zdziwisz, że Ty też składałeś daniny-ofiary temu wyimaginowanemu „bóstwu”, a zapominałeś kim Ty sam jesteś.

Kochani! To ulubiony rozdział mojej, książki pomagającej otworzyć oczy tym wszystkim, którzy budzą się z hipnozy, strasznego snu w PIEKLE. To pomaga nam wszystkim oczyścić podane nam programy w świadomość zbiorowej, aby można było zawładnąć naszą potężną Rasą Bogów.

Książka to nie złudne zbawienie ludzkości, ale rzeczywista odsłona kurtyny niewidzenia podana nam przez zwodniczy Świat Iluzji magii, wróżek i obowiązkowych kościelnych Aniołów jako pośredników wysysających nas z eliksiru życia, abyśmy dalej trwali w świecie obłędu ciągłego obumierania.

Dlaczego pojawia się ona teraz? Abyś Ty ukochany/a mógł wybrać sam, zdecydować o swoim przejściu w nowy etap, bo jesteś wolną doskonałą Istotą. To Ty stworzyłeś wszechświat, a teraz masz to sobie tylko uprzytomnić. Ta książka jest światłem życia, pomocą w zobaczeniu, że Ty jesteś tym doskonałym Światłem Miłości.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle