Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Ziemia dnia 30 czerwca 2019 r.

Powracasz jako Świadomość czystej Miłości, dlatego zdaj sobie sprawę, że jeśli doświadczasz Sądów, to znaczy tylko, że w części swojej świadomości, nadal potępiasz i obwiniasz siebie.

Ukochany! Jesteś Istotą Boską tak jak Ja. Już teraz wiesz o tym świadomie i możesz to przyjąć, dlatego jeśli doświadczasz jeszcze sądów, to znaczy, że nadal część Twojej świadomości chce osądzać siebie i wymierzyć sobie karę. Inaczej pokutę, za sprzeniewierzenie się Światu Śmierci, który cały był zaprzeczeniem Miłości. Jednak uwierzyłeś, że on jest prawdziwy, a Ty masz zostać wiecznym potępieńcem tego Świata Mroku.

Kochany! Zobacz ten horror, jak biczowałeś siebie w imię chorej miłości, wymierzałeś sobie karę za grzechy wobec wyimaginowanego sobie boga. Tak stworzyłeś sobie Boga Śmierci i on żył Twoim cierpieniem, podając Ci Cierpienie jako Twoją religię. Zobacz siebie jako Barana padającego na kolana przed namiestnikiem-kolaborantem tego Świata czcicieli Śmierci, a on z pastorałem w kształcie żmii patrzył oczyma Bestii czy jako niesforna owca mu się nie wymykasz.

Kochany! Zobacz prawdę oczyma serca, że sąd który może jeszcze doświadczasz jest prawdą o zaprzeczeniach miłości, o jej wyrzeczeniu. Przyjmij tę prawdę, że wszystkie te projekcje są w Tobie, a Ty je dajesz jako daninę światu, który uzurpował sobie osądzenie Miłości. To niemożliwe! Jesteś czysty. Miłość w Tobie rozpuszcza zaprzedania, w których przyjąłeś, że masz być osądzony. To jednak zaprzeczało miłości prawdziwej, dlatego ta wibracja znika z Ziemi Matki.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle