Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ZIEMIA DNIA 18 CZERWCA 2019 r

Ukochani! Z całego Serca dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania w Wiśle za aktywny udział w spotkaniu i stanięcie z Prawdą siebie. Moc naszych serc jest wielka i to wielkie serce Jedności Miłości powoduje potężne przeobrażenie naszego świata, bo praktycznie jednoczymy się z Macierzą.

Oczyszczenie Mężczyzny jest uwolnieniem naszej seksualności oddanej Demonom zwodniczego świata, którzy przedstawili się naszymi Bogami. Naprawdę chcieli żyć kosztem stwórczej Istoty i w sposób adekwatny dla Świata Piekła, który nam stworzono, używali nasze ciała, karmiąc się nasz stwórczą energetyką. Oczyszczenie Mężczyzny jest uwolnieniem Kobiety, z ohydy jak jej jako Matce Ziemi zgotowaliśmy stając się ślepymi Sługami Bogów żądających wciąż ofiar i naszych Kobiet, abyśmy poślubiali je w obliczu śmierci, na jej ofiarnym ołtarzu.

Za prawdę przyjmuję teraz Miłość, a tym rozpasanym Światom mówię dość. Ziemia jest moją Matką, dlatego jej już nie krzywdzę, nie biorę jej w posiadanie nakazem Boga Biblii Jehowy. Ja jestem czystym Dzieckiem Ziemi, dlatego anuluję wszystkie pakty w których zaprzedałem swoją czystość, bo tak zbezcześciłem czystość Kobiety Ziemi.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle