Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

MAMUSIU! DLACZEGO CHCESZ MNIE ZASZCZEPIĆ?

Przekaz z Serca Dziecka – Dnia 6 września 2016 r.

Kochana Mamusiu! Mówię do Ciebie moim sercem. Możesz mnie usłyszeć też sama swoim sercem. Masz je doskonałe, tak jak Ja. Jesteś Boginią Światła Miłości i tylko zapomniałaś o tym, zabrudzając swoje serce prawdami umysłu Ludzkiego Świata.

Ukochana Mamusiu! Wybrałam Ciebie jako Matkę i to ja przybyłam pomóc Tobie wydostać Cię z czarnego Światła. Mamusiu! Dlaczego chcesz czarną szczepionką światła iluzji zamknąć moje serce, tak jak pozwoliłaś zamknąć swoje?

– Mamusiu, uwierz mi proszę, że ja jestem doskonałością Złotego Światła Miłości i pojawiłam się jako przejaw czystej miłości Twojej i Tatusia. Dlaczego przyjmujecie prawdę, że doskonałą miłość, którą jestem trzeba poprawić smolistą zawiesiną, w której sami nie wiecie, co jest zawarte? Powiedziano Wam, że to jest pomocą, abym nie chorowała, ALE ZOBACZCIE NA INNE DZIECI JAK BARDZO CHORUJĄ gdy przyjęli dotyk śmierci.

Ukochana Mamo! Jestem Miłością i jako jej przejaw jestem doskonała. Nie potrzebuję ulepszeń ani modyfikacji, którymi te szczepionki są. Dlaczego chcesz pozwolić aby wyłączono również moje serce? Dlaczego chcesz mnie wprowadzić w świat umysłu śmiertelnego Człowieka? Dlaczego chcesz zaprzedać moją duszę światu umierania i męczeńskich chorób?

Mamo! Zobacz proszę jaki ten świat jest, a szczepionki służą temu aby podnieść współczynnik zachorowań, aby zasiedlić we mnie uzależniające śmiercionośne wirusy i bakterie, których ja nie potrzebuję. Nie umiem słowami człowieka, którymi Ty mamo się posługujesz powiedzieć Ci, o Twoich problemach, w których chcę Ci pomóc i tylko dlatego czasem choruję. To Dar dla Ciebie Kochana Mamo i Tato, abyście mogli oprzytomnieć, bo to Ja przybyłam, aby Was z tego Świata Śmierci wydostać. Jestem Miłości, tak jak Wy, a przyjmując prawdę Czarnego Świata – zaprzeczacie temu.

Kochana Mamo! W tych szczepionkach chodzi o to, aby czarna maź, która przeniknie moje maleńkie ciało śmiercionośną substancją, utrudniła połączenie mojej potężnej Duszy z tym pięknym doskonałym ciałem, które Ty Mamo tak cudownie urodziłaś, a które miłością z Tatusiem stworzyliście.

Przytulasz mnie do serca, ale zaprzeczasz temu, kiedy kierujesz się mamo strachem. Mamusiu nie lękaj się tej prawdy, bo kiedy dajesz mi pierś, abym napiła się mleczka, ja to wszystko czuję, co w Tobie jest. Czuję jak mało jest miłości w tym mleczku, bo Ty jej mamusiu skąpisz sobie sama.Mówisz, że mnie kochasz ale naprawdę przepełniona jesteś strachem, a on wyklucza miłość, którą jako Matka obiecałaś mi dać, gdy się ze mną umawiałaś, abym została Twoim Dzieckiem.

Mamusiu, pokochaj tę Prawdę, ona płynie ze szczerości i miłości mego pięknego czystego serduszka. Posłuchaj ją – zanim je zamkniesz światem śmierci, który mi podajesz. Zastrzyki są tym Światem Śmierci, a Ja Jestem Życiem Wiecznym, w pełni doskonałym, bo Miłość taka jest. Nie wierz mamo, że jestem Demonem i trzeba ze mnie wypędzić Szatana poprzez czarny chrzest, jako zastrzyk Demonów. Proszę Cię w żaden sposób nie oceniaj prawdy mego serca, bo chodzi tylko o to, abyś Ty odnalazła Prawdę w sobie, abyś odnalazła miłość, którą jesteś cała.

Mamo, jesteś piękna – dlatego Cię wybrałam, mimo, że czasem pogardzasz swoim ciałem, mimo, że się jeszcze nie kochasz, a nawet na swoim ciele odcisnęłaś piętno tatuażu, bo pokochałaś ten więzienny Świat. Może Ty Mamusiu chcesz się w niego jeszcze bawić, bo też jednak jesteś małą dziewczynką – jak Ja. Ja jednak mimo malutkiego ciała Jestem potężną Istotą i przybyłam na Ziemię, aby ten Świat zmienić, budując miłością Nową Ziemię.Mamusiu! Pomóż mi w tym, obiecałaś ochronić mnie, gdy ja będę miała malutkie ciało, a gdy ono urośnie, to ja sama dam sobie radę i jeszcze pomogę Tobie.

Mamusiu! Zaprosiłaś mnie w swój Świat, urodziłaś. Dziękuję Ci za to, ale dlaczego chcesz za mnie decydować, co jest dla mnie dobre? Ja wiem, że jestem doskonała, dlatego proszę Cię, nie poprawiaj mnie. Dlaczego wierzysz lekarzom, którzy sami chorują, a mówią, że leczą ludzi? Oni tylko faszerują ich zastrzykami niosącymi śmierć i oddzielającymi Duszę od ciała.

Mamusiu! Proszę Cię, zobacz sercem na inne Dzieci zaszczepione. Przyjrzyj się dokładnie, a zobaczysz, że mimo, że są zdrowe, to zastrzyki nie wpuszczają tam ich Duszy i żyją tam Demony Śmierci i po to chcą przystosować moje ciało.

Mamusiu! Czas takich doświadczeń na Ziemi minął. Proszę Cię, opamiętaj się i zaufaj swemu pięknemu sercu. Nie lękaj się, że odejdę od Ciebie, bo Ja Jestem życiem wiecznym, tak jak Ty, a moje pojawienie się w Twoim brzuszku jest wielkim Darem Miłości. Zaprzeczasz jej, jeśli masz w sobie jakikolwiek lęk. W swoim sercu odnajdziesz nieskończoność tej Miłości i Prawdę Kim Jesteś, a wówczas uśmiechniesz się z myślą o Świecie Strachu, który odszedł. Dlatego proszę Cię nie zmieniaj mnie, bo ja jestem doskonała i przybyłam Ci pomóc, abyś tą doskonałość odnalazła w sobie.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle