Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Ziemia dnia 22 lipca 2019 r.

Powrót Boskich Dzieci Światła Miłości, jest końcem starej wszechrzeczy opartej na wielbieniu Śmierci na Ziemi i kłanianiu się Panu Ciemności zwodniczo podawanemu jako bóg miłości.

Kochany! Nie lękaj się tej PRAWDY, bo może nie chcesz przyznać sam przed sobą, że byłeś wielbicielem takiego świata i należałeś do jednej z sekt okultyzmu. Może nie chcesz zobaczyć jeszcze warunkowych rytuałów jakie nakazano Ci Testamentem jaki obowiązywał w świecie trupów, abyś składał ofiary, daniny dla twego Pana.

Tak właśnie zapisywałeś się na dalsze lekcje Świata Śmierci, który tylko naiwnie plagiatował Świat Miłości. Może pytasz siebie, dlaczego byłeś tak naiwny, że nie widziałeś tego? Byłeś w zapomnieniu danym sobie i swoistej hipnozie poddanej się dobrowolnie, aby te światy prowadziły Ciebie w zwodniczym regresingu. A Ty myślałeś wszczepionym Ci w EDENIE umysłem sługi, że ten świat jest prawdziwy, a to był był tylko sen Twego ducha i zawierzenie Magom Śmierci, którzy Dzieciom Ziemi przynieśli „zbawczy” ratunek.

Kochana/y! Jesteś Boską doskonałą Istotą i uwalniając doświadczenia śmierci w sobie, wychodzisz z tej zwodniczej projekcji, gdzie oddałeś Światło Życia innym Światom. I tak one rozpoczęły „żyć” naszym kosztem, w naszych ciałach na Matce Ziemi. Naprawdę to była wielka mistyfikacja Świata Piekieł dla nas, abyśmy uwierzyli, że ten podawany nam świat jest prawdziwy. Te światy poprzez podany nam PROGRAM-BOGA podawały nam perfekcyjne projekcje, ale naprawdę to program demonicznych światów uczył się Miłości od nas. Naprawdę coraz perfekcyjnie ją kopiował, a nas selekcjonował w nisko wibracyjnym chowie po przez walkę i religie cierpienia, abyśmy w ten sposób nie wznosili naszej świadomości serca.

Ukochany! Jesteś, aż tak ważny, bo cała przemiana jest w Tobie, dlatego, że to, co na zewnątrz – jest projekcją Twego snu, a role Twoich”bliskich odgrywają Demony wielu pasożytniczych światów, które dosłownie z programem iluzji miłości chciałyby się wznieść w nową przestrzeń ASTRALU. W nim zatrzymano Ciebie, a Ty może nabyłeś „astralne Skale aby Demony nazywane naiwnie przez Ciebie GÓRĄ naiwnie pokazywały wahadełkiem Twemu EGO jak wysoko już się wzniosłeś.

Jednak naprawdę chciały seksu z Tobą, bo tak wyrażałeś zgodę nadal na wielowymiarową kopulację w Świecie Śmierci. Dlatego w stworzonej Ludziom nocy przychodziły Demony i Cię brały, bo przecież tak czy inaczej poślubiałeś Śmierć, z której teraz miłością serca możesz się prosto wyzwolić.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle