Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Ziemia dnia 13 lipca 2019 r

Powracamy jako Bogowie. Jednak Bogowie to naprawdę Dzieci, dlatego jest tak ważne, abyś przestał utożsamiać się z dorosłością i niewolą umysłu Człowieka zniewolonego złudnymi przekonaniami.

Ukochany! Jesteś Prawdą Życia, dlatego stajesz się nią autentycznie, kiedy przestajesz być dorosłym Człowiekiem, a odnajdujesz spontaniczność i radość Dziecka Miłości w sobie. To jest autentyczny powrót Twojej prawdziwej tożsamości. Jest to prawdziwy powrót do DOMU. Ten dom to Matka Ziemia.

Kochany! Przyjmując Dziecko Życia w sobie przestajesz być tworem Matriksa, przestajesz być Indywiduum, które nazywałeś Człowiekiem. Teraz zaczynasz dostrzegać prawdę, że doświadczałeś zwyrodnialca niszczącego Ziemię Matkę, pasożyta bezczeszczącego jej przestrzeń. Przestajesz być Kanibalem, który bez czucia jako Zombie Świata Śmierci w znieczulicy zjadał inne Dzieci Ziemi, a sam gnił z braku Miłości w chorobach. Przestajesz być męczennikiem sekt Śmierci, które dały Ci dogmaty Sekt Śmierci, abyś i Ty na wzór zamordowanego przez Ciebie Jezusa tworzył cierpienie na Ziemi. Tak je Tworzyłeś chełpiąc się tą okultystyczną symboliką podaną Ci w hipnozie rytuałów zjadania jego ciała i picia krwi. Nie widziałeś tego otępiały od zjadania trupów Zwierząt, bo ich ból zamknął w znieczulicy Twoje serce.

Ukochany! Możesz teraz powrócić śladem naszych Dzieci, które niosą nam tę piękną świadomość, zamiast je uśmiercać retoryką fałszu miłości, którą przekodowano Ciebie w sektach świątyń kościołów. Jesteś wolny, bo jesteś Miłością, a Dzieci przynoszą Ci prawdę. Ty masz tylko uwolnić fałsz postrzegania wpojonego Ci świata złudzeń – zamiast zmieniać doskonałość, którą Dzieci są.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle