Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

SEN, A PROGRAMOWANIE ŚWIATA CIEMNOŚCI

Wpis z dnia 17 lipca 2019 r

Powracasz jako Źródło Życia, dlatego jesteś stwórczym światłem. Przywracasz teraz sobie pamieć tworzenia, oddaną zewnętrznemu Bogu, dlatego rozpoczynasz być władny ponownie swoich kreacji, po eonach doświadczeń w zapomnieniu tego – kim Jesteś.

Ukochany! Jesteś doskonałością, która zapragnęła doświadczyć Śmierci. Sen jest jej bratem, dlatego mówił Ci program, że jesteś zmęczony, że masz mu oddać się w ramiona, że on Cię przytuli czule. Jednak wstawałeś coraz bardziej zmęczony, wyssany z energii – tej, co w wysiłku pracy jako niewolnik zdobyłeś w czasie dnia. I tak okradał Cię System, inaczej nazywany Program Matrix lub Bóg, który żarłoczny łakomie czekał na ofiarę, którą mu uczynisz.

Ukochany! I tak stałeś się nie tylko narzędziem, ale i prostytutką, oddającą swoje życiodajne energie dla Świata Mroku. On Cię wysysał, a potem wmówiono Ci że masz nieuchronnie umrzeć. Będąc okradany BEZPARDONOWO, przyśpieszał w Tobie program starzenia, abyś się nie zdążył obudzić, abyś nie zagroził Systemowi Świata Śmierci.

Sen był tego przestrzenią. Program w tobie mówił Ci, że jesteś zmęczony. Słodko wyświetlał Ci mniej czy bardziej banalne projekcje, ale naprawdę na innym poziomie wgrywano Ci dalsze sterowanie Tobą, abyś Ty przyjmował to jako zbawczą pomoc. I tak wchodziłeś w komitywę z okupantem, wierząc, że sen przynosi Ci zbawienną pomoc, tematy do przepracowania.

Ukochany! Teraz się budzisz z całego snu, bo w dzień jednak też śniłeś, dlatego oczyszczasz śnienie. Uwalniasz senne projekcje, bo podnosisz swoją częstotliwość, dlatego sen przestaje być Twoim zawładnięciem, zwodzeniem. W ten sposób wchodzisz w nowy etap, śmierć przestaje nad Tobą panować, dlatego przestajesz być Trupem, a ponownie przyjmujesz siebie, że Jesteś Życiem Wiecznym.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle