Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie serca z dnia 8 lipca 2019 r.

Jesteś Światłem Życia, a doświadczasz ciała Człowieka, które tylko zamysłem Świata Mroku zostało nam podane jako ciało śmiertelnika.

Ukochani! Odejście Kobiety Mroku z Ciebie jest umożliwieniem zaistnienia w pełni Życia, bo inaczej zaprzeczasz powrotowi Miłości, a nadal jesteś śmiertelna. To był program, z którym tylko się utożsamiałaś, że Ty nim jesteś, dlatego Twoje ciało obumierało, a Jesteś Życiem Wiecznym. Powraca teraz tego Świadomość, a Ty tylko masz to tylko przyjąć, bo tak otwierasz w sobie Światło, a ono daje Ci powrót własnej Świadomości, jakże odmiennej od tej, którą dawał Ci Świat Śmierci.

Kochana! Uwalniając ŚMIERĆ w sobie, powodujesz, że znika w Tobie Strach, bo on istniał abyś Ty pozostawała w tak nisko wibracyjnym świecie, a omamy Tego Świata mówiły Ci w umyśle, że zwodnicze projekcje pracy nad sobą, ale tak abyś nigdy nie wyszła z Piekła w którym naprawdę byłaś.

Ukochana! Twój powrót to ratunek dla Matki Ziemi, bo oto jej Córka, budzi się i otwiera przebudzenie w całym Istnieniu Matki. To Ty jako Stwórczyni Życia ożywiasz Mężczyznę z ubezwłasnowolnienia, bo to on stał się Demonem zniewalającym Ludzkość. Dlatego razem połączeni przywracacie „Matce” wszystkie swoje Dzieci, oddawane dotąd kontraktem jako przychówek dla Demonicznych kosmicznych Światów żyjących naszym kosztem. Dosłownie pożerających nas i nasze Dzieci, które my sami z ochotą i zaślepieniu hipnozą Sekt Śmierci ofiarowaliśmy „Panu” Szatanowi i Jehowie w rytualnej kadzielnicy, aby im je poświęcić i zamknąć boskie widzenie w ich Świątyni Śmierci.

Ukochani! Teraz powrót stał się możliwy, bo przyjęliśmy tego świadomość, w jedności miłości naszego serca, dlatego odchodzą z Ziemi energie udające Ludzi, aby nas wabić na dalsze pozostawanie w Hadesie. Odchodzi fałszywa tożsamość mówiąca Ci o ułomności, niedostatku. Jesteś wolny/a, a prawda jaką jest Miłość w Tobie obnaża się, bo wzrastają wibracje Matki, dlatego nie ukryje się Świat Magi, której przejawem Śmierć była.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle