Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ZIEMIA DNIA 18 LIPCA 2019 r

Jesteś Miłością! Zaprzeczasz temu, kiedy nie kochasz siebie, bo wówczas nie dajesz sobie spełnienia w miłości prawdziwej.

Ukochany/a! Przybyłeś na Ziemię Matkę, aby odzyskać pamieć miłości prawdziwej. Dlatego w powstałym tu Świecie Śmierci dano Ci jej zaprzeczenia, Dano Ci ILUZJĘ żywotów z nieboszczykiem, a Ty miałeś oprzytomnieć i zobaczyć z kim spółkujesz. Przestając samemu być TRUPEM dostrzegasz różnicę, w tym co PROGRAM-BÓG podawał Tobie w słodkim śnie Twego Ducha.

Kochany! Teraz przytomniejesz, a poznajesz to po tym, że już nie „kupujesz” tego, co podawał Ci HADES, bo już czujesz, że miłość odnajdujesz w swoim sercu. W boskim Sercu odnajdujesz tworzenie, bo w nim dajesz sobie spełnienie prawdziwe, zamiast substytutów, które naiwnie kupowałeś w starym Świecie, bo sam nie znałeś miłości prawdziwej.

Teraz przywracasz sobie tę pamięć tworzenia, dlatego dając sobie miłość w sercu – prawdziwie tworzysz swoją Partnerkę, Partnera. Tak postępuje Bóg, którym Ty naprawdę jesteś. Nie dojrzewasz do tego, kiedy nadal jesteś wyznawcą Boga Śmierci w jednej z tysięcy sekt, które zawładnęły świadomością Boskich Dzieci Ziemi.

Kochany! Uwolnienie w mężczyźnie Demona jawiącego się bogiem, czyni miejsce na prawdę przywrócenia sobie tworzenia sercem. Masz je, ale nie uruchamiasz w pełni, kiedy nie wyzwalasz się z programów iluzji (magii). Jesteś wolny. Dlatego sam dając sobie miłość, powodujesz, że tej miłości doświadczasz prawdziwie spełniając się w niej, w każdym aspekcie. Inaczej doświadczasz boleśnie, bo Twoja świadomość napiera, abyś przejrzał wreszcie na oczy, bo miłości nie potrzebujesz szukać. Ona zawsze w Tobie była.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle